אלפי רופאים ומתמחים ברפואה, במשך שנתיים (וממשיך) הטרילו הסיתו שיקרו ניפחו רימו ועשו עלינו טרור רפואי בסיוע תאגידים מסוכנים ופוליטיקאים מושחתים תוך הרג של אלפי בני אדם על פארש והונאת ענק של אזרחים תמימים בארץ ובעולם. בניסוי האנושי הגדול ביותר שנעשה על פני הפלנטה הזו. ניסוי רצחני קטלני ומסוכן הגובה את חייהם של מיליוני בני אדם בארץ ובעולם. עכשיו הם שוב מתלוננים בפני הבוסים שלהם שלמרות שהם עשו כל טרור אפשרי, הם רוצים על זה תגמול אחרת הם ייתפטרו. ובכן......חרא בלבן, אעלק ייתפטרו. אף אחד מהם לא ילך לשומקום כי חלזונות בלי עמוד שידרה לא הולכים לשומקום. מי שמכר את נישמתו לשטן ולעבדות של תאגידים מסוכנים כדוגמת פייזר ביונטק משרד הבריאות וארגוני טרור אחרים, שיאכל את המרק שהוא בישל. אנחנו בהחלט זוכרים את ההיסטוריה, את כל אותם הרופאים שקיבלו רישיון לעשות ניסויים חולניים בשם 'המדע' כמו יוזף מנגלה כמו חיים שיבא ונאצים ממושמעים רבים ואחרים. הם היו בעלי תארים וזה לא היה פופולארי להגיד את האמת, ובכן הפעם אנחנו מקדימים תרופה למכה. שיילכו לקיבינימאט ביחד עם החברים שלהם במשרד הבריאות. נתראה בשידור הקרוב.

אלפי רופאים ומתמחים ברפואה, במשך שנתיים (וממשיך) ה 07/10/21 14:02

אלפי רופאים ומתמחים ברפואה, במשך שנתיים (וממשיך) הטרילו הסיתו שיקרו ניפחו רימו ועשו עלינו טרור רפואי בסיוע תאגידים מסוכנים ופוליטיקאים מושחתים תוך הרג של אלפי בני אדם על פארש והונאת ענק של אזרחים תמימים בארץ ובעולם. בניסוי האנושי הגדול ביותר שנעשה על פני הפלנטה הזו. ניסוי רצחני קטלני ומסוכן הגובה את חייהם של מיליוני בני אדם בארץ ובעולם.

עכשיו הם שוב מתלוננים בפני הבוסים שלהם שלמרות שהם עשו כל טרור אפשרי, הם רוצים על זה תגמול אחרת הם ייתפטרו.
ובכן……חרא בלבן, אעלק ייתפטרו. אף אחד מהם לא ילך לשומקום כי חלזונות בלי עמוד שידרה לא הולכים לשומקום.
מי שמכר את נישמתו לשטן ולעבדות של תאגידים מסוכנים כדוגמת פייזר ביונטק משרד הבריאות וארגוני טרור אחרים, שיאכל את המרק שהוא בישל.

אנחנו בהחלט זוכרים את ההיסטוריה, את כל אותם הרופאים שקיבלו רישיון לעשות ניסויים חולניים בשם 'המדע' כמו יוזף מנגלה כמו חיים שיבא ונאצים ממושמעים רבים ואחרים. הם היו בעלי תארים וזה לא היה פופולארי להגיד את האמת, ובכן הפעם אנחנו מקדימים תרופה למכה.
שיילכו לקיבינימאט ביחד עם החברים שלהם במשרד הבריאות.
נתראה בשידור הקרוב.

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments