אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו. זהו ציון דרך חשוב מאוד. אנשים שהחטא הנורא שלהם הוא בהחלטה לעשות אחרת ממה שקמפיין ההסתה והטרור של משרד הבריאות על חבריו ומפעיליו בפייזר ביונטק ושות׳ כיוון לעשות. המועדון שלנו גדל לכדי 6 מיליון אזרחים ותושבים ועוד ממשיכים לצמוח. נכון שזה כואב לקבל סטירה ולהתעורר, אבל מהר מאוד מבינים שהשינה הייתה כואבת יותר ובייחוד התוצאות שלה. התעוררנו, התעשתנו ועכשיו לעשייה. צאו! תפעלו! והעיקר תעשו אחרת כדי שיהיה כאן אחרת. כולנו ביחד בזה עד הסוף, עד הנצחון. הערב ב22:00 שידור חי ׳דיבור צפוף׳ מפרקים את השקרים, הפייק וההזיות של התקשורת. עיתונות אזרחית IE2020.NET בצילומסך: ההסתה והטרור.של משרד הבריאות כנגד אזרחי ישראל עושה את העבודה והשרתים שלהם לא עומדים בעומס של המבקשים את האישור של חוקי נירנברג החדשים.

אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו. 03/10/21 08:53

אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו.
זהו ציון דרך חשוב מאוד.
אנשים שהחטא הנורא שלהם הוא בהחלטה לעשות אחרת ממה שקמפיין ההסתה והטרור של משרד הבריאות על חבריו ומפעיליו בפייזר ביונטק ושות׳ כיוון לעשות.
המועדון שלנו גדל לכדי 6 מיליון אזרחים ותושבים ועוד ממשיכים לצמוח.
נכון שזה כואב לקבל סטירה ולהתעורר, אבל מהר מאוד מבינים שהשינה הייתה כואבת יותר ובייחוד התוצאות שלה.
התעוררנו, התעשתנו ועכשיו לעשייה.
צאו! תפעלו! והעיקר תעשו אחרת כדי שיהיה כאן אחרת.
כולנו ביחד בזה עד הסוף, עד הנצחון.

הערב ב22:00 שידור חי ׳דיבור צפוף׳
מפרקים את השקרים, הפייק וההזיות של התקשורת.

עיתונות אזרחית
IE2020.NET

בצילומסך:
ההסתה והטרור.של משרד הבריאות כנגד אזרחי ישראל עושה את העבודה והשרתים שלהם לא עומדים בעומס של המבקשים את האישור של חוקי נירנברג החדשים.

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments