אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה. עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש. השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם. תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו. בצילומסך: נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד. נמשיך לעדכן. עיתונות אזרחית IE2020.NET

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך 17/02/22 02:53

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה.
עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש.
השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם.

תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו.

בצילומסך:
נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד.

נמשיך לעדכן.
עיתונות אזרחית IE2020.NET

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments