בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ. רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של 'אם' ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב. חיזוי רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה. התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה) מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה 'ההצלחה' בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם. בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור. על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם. אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור. מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו. נתראה בשידור 23:00 עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אד 23/01/22 22:19

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ.
רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של 'אם' ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב.
חיזוי רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה.
התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה)
מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה 'ההצלחה' בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם.
בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור.
על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם.
אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור.
מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו.
נתראה בשידור 23:00
עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments