גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה"ב בו בוצעו הניסויים הראשונים של החיסון לקורונה על בני אדם, הסכים לדבר איתנו ולחשוף בפנינו מידע פנימי חשוב מאוד. האדם הזה החליט לסיים את תפקידו באותו אתר ניסויים ולהפוך לחושף שחיתות לאחר שהתגלו ונחשפו בפניו כל פרטי תהליך הניסוי של החיסון הראשון לקורונה מעצם תפקידו בחברה. אנחנו פועלים מסביב לשעון בשיתוף פעולה עם גורמים מסביב לעולם במגוון תפקידים ומקצועות בכדי להביא ולחשוף את המידע שתאגידים ושלטונות בארץ ובעולם כגון זה שנביא לכם בקרוב מאוד אצלנו כאן בשידור לא רוצים שתדעו. תודה ל׳בועז שם בדוי׳ על הסיוע בחיבורים ול ב׳ על שיתוף הפעולה החשוב הזה. כל הפרטים והראיון המלא בקרוב.... עיתונות אזרחית IE2020.NET למען אנושות מיודעת יותר

גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה"ב בו בוצעו 07/11/21 01:19

גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה"ב בו בוצעו הניסויים הראשונים של החיסון לקורונה על בני אדם, הסכים לדבר איתנו ולחשוף בפנינו מידע פנימי חשוב מאוד.
האדם הזה החליט לסיים את תפקידו באותו אתר ניסויים ולהפוך לחושף שחיתות לאחר שהתגלו ונחשפו בפניו כל פרטי תהליך הניסוי של החיסון הראשון לקורונה מעצם תפקידו בחברה.

אנחנו פועלים מסביב לשעון בשיתוף פעולה עם גורמים מסביב לעולם במגוון תפקידים ומקצועות בכדי להביא ולחשוף את המידע שתאגידים ושלטונות בארץ ובעולם כגון זה שנביא לכם בקרוב מאוד אצלנו כאן בשידור לא רוצים שתדעו.

תודה ל׳בועז שם בדוי׳ על הסיוע בחיבורים ול ב׳ על שיתוף הפעולה החשוב הזה.

כל הפרטים והראיון המלא בקרוב….

עיתונות אזרחית IE2020.NET
למען אנושות מיודעת יותר

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments