הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו אנחנו קורבנות של שלטונות ותאגידים שקיבלו מאיתנו כסף כח וכלים כדי שנעלה ונצליח כאומה כמדינה. במקום העבודה הקשה הכרוכה בבניין העם, אותם שלטונות עם חבריהם התאגידים החליטו לקצר את הדרך ופשוט לשקר לנו ולהאשים אותנו בתוצאות השחיתות המנוהלת והמתכוננת היטב שלהם. האשמת הקורבן זו שיטה ישנה של הורים המכים את ילדם ושל שלטונות וחבריהם התאגידים המכים את האזרחים שמינו אותם. שיטה בה לא משנה מה התוצאות, בעיקר כאשר הן גרועות, האשם היחיד תמיד יהיה הגורם החלש ביותר בין הצדדים, זה שהכי קל להופכו לשעיר לעזאזל. ובכן אנחנו מבינים את המשחק כי אנחנו לא מפגרים, אבל זה לא אומר שאנחנו מסכימים להמשיך את המצב הזה. בואו נראה מי הם הפושעים והאויבים שנמצאים בתוכינו שמחכים להפוך כל אחד ואחת מאיתנו לקורבן הבא שלו כדי שחלילה בשום שלב לא נשכח מי החולה ומי המחלה. עיתונות אזרחית מזמינים אתכם לדיבור צפוף אחושילינג. נתראה בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו. IE2020.NET

הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטי 31/10/21 04:58

הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו

אנחנו קורבנות של שלטונות ותאגידים שקיבלו מאיתנו כסף כח וכלים כדי שנעלה ונצליח כאומה כמדינה.
במקום העבודה הקשה הכרוכה בבניין העם, אותם שלטונות עם חבריהם התאגידים החליטו לקצר את הדרך ופשוט לשקר לנו ולהאשים אותנו בתוצאות השחיתות המנוהלת והמתכוננת היטב שלהם.
האשמת הקורבן זו שיטה ישנה של הורים המכים את ילדם ושל שלטונות וחבריהם התאגידים המכים את האזרחים שמינו אותם.
שיטה בה לא משנה מה התוצאות, בעיקר כאשר הן גרועות, האשם היחיד תמיד יהיה הגורם החלש ביותר בין הצדדים, זה שהכי קל להופכו לשעיר לעזאזל.
ובכן אנחנו מבינים את המשחק כי אנחנו לא מפגרים, אבל זה לא אומר שאנחנו מסכימים להמשיך את המצב הזה.
בואו נראה מי הם הפושעים והאויבים שנמצאים בתוכינו שמחכים להפוך כל אחד ואחת מאיתנו לקורבן הבא שלו כדי שחלילה בשום שלב לא נשכח מי החולה ומי המחלה.

עיתונות אזרחית מזמינים אתכם לדיבור צפוף אחושילינג.
נתראה בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו.
IE2020.NET

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments