כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפייה ודיקטטורה, הממשלה והתאגידים שמבינים את חומרת המצב עושים קמפיין נגדם תחת הכותרת ׳מתנגדי חיסונים׳. מעל מיליון גברים נשים וילדים, מכל שכבות האוכלוסיה במדינה של 9 מיליון אזרחים הפכו לתתי אדם רק כי בעצם העמידה שלהם על עקרונות כמו זכויות אדם וריבונות של האזרח על גופו החקוקים על בשרם, הם מאיימים בכך על ניסיון ההשתלטות העוין של תאגידי ביון, תאגידי ניסויים בבני אדם והסרסורים שהם שכרו בממשלה והשלטונות שלהם. רק כי מישהו מפריע להם בביזנס קטלני שהורג אותנו בכל רובד בחיינו, אנחנו הפכנו לא רק לאויבים שלהם אלא הם רוצים שתאמינו שהפכנו גם לאויב של כל שאר אזרחי המדינה החיים איתנו. בשלב הזה אנחנו נוותר על השוואות לשואה, אנחנו פשוט נלך ישירות לפואנטה: קאם און בייבי לייט מיי פייר ! עיתונות אזרחית IE2020.NET נתראה בצד השני של ההיסטוריה.

כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפי 14/09/21 22:03

כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפייה ודיקטטורה, הממשלה והתאגידים שמבינים את חומרת המצב עושים קמפיין נגדם תחת הכותרת ׳מתנגדי חיסונים׳.

מעל מיליון גברים נשים וילדים, מכל שכבות האוכלוסיה במדינה של 9 מיליון אזרחים הפכו לתתי אדם רק כי בעצם העמידה שלהם על עקרונות כמו זכויות אדם וריבונות של האזרח על גופו החקוקים על בשרם, הם מאיימים בכך על ניסיון ההשתלטות העוין של תאגידי ביון, תאגידי ניסויים בבני אדם והסרסורים שהם שכרו בממשלה והשלטונות שלהם.

רק כי מישהו מפריע להם בביזנס קטלני שהורג אותנו בכל רובד בחיינו, אנחנו הפכנו לא רק לאויבים שלהם אלא הם רוצים שתאמינו שהפכנו גם לאויב של כל שאר אזרחי המדינה החיים איתנו.

בשלב הזה אנחנו נוותר על השוואות לשואה, אנחנו פשוט נלך ישירות לפואנטה:

קאם און בייבי לייט מיי פייר !

עיתונות אזרחית IE2020.NET
נתראה בצד השני של ההיסטוריה.

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments