נאמר מראש שהצלקת הזו תישאר לכל משך חייהם של כלל האנושות כיום. השיטתיות בה שיטו ורימו את האנושות להסכים ולקבל משטר מבוסס מעקבים, בכל רמה אפשרית עד רמת הטמפרטורה של מושא המעקב. השיטתיות והמשטר הזה הביא לנורמות חדשות חולניות והתנהגות אנושית בזויה ומוכרת היטב מימים אחרים בהיסטוריה. אז בינתיים המחוסנים שהתחסנו כדי ללכת לחדר הכושר ופחות כדי להימנע מקורונה, מתעצבנים שהם עשו זאת לחינם. לנו אין מה להוסיף מעבר למה שכבר אמרנו לפני כן. זו תקופה היסטורית שבה קבוצות באוכלוסיה מתחילות להיות יותר ויותר ברורות לגבי מיקומן באירועי השנה האחרונה וההצגה המבוימת בשם קורונה. לטוב ולרע. לאדם החושב ולאלה הקופצים מהגג בהינתן הסימן מהשליט הכל יכול. יותר ויותר ברור מי בצד של הטובים והנכונים ומי בצד של חיילי המשטר הצייתנים. בקיצור,תחגגו אבל תזכרו, העדר שקופץ מהגג כל הזמן מחפש שותפים להזיה שלהם. הישמרו מהם. בצילומסך: כמו שאמרנו שאחרי מרץ 2021 מישטר הקורונה יחל לדעוך אצלנו אבל הכל במדורג. וואלה! חדשות: בלי התו הסגול והירוק, עם מסיכות: אילו הגבלות יוסרו מחר ומה עדיין בתוקף?. https://ift.tt/3fTczds

נאמר מראש שהצלקת הזו תישאר לכל משך חייהם של כלל האנושות כיום.
השיטתיות בה שיטו ורימו את האנושות להסכים ולקבל משטר מבוסס מעקבים, בכל רמה אפשרית עד רמת הטמפרטורה של מושא המעקב. השיטתיות והמשטר הזה הביא לנורמות חדשות חולניות והתנהגות אנושית בזויה ומוכרת היטב מימים אחרים בהיסטוריה.
אז בינתיים המחוסנים שהתחסנו כדי ללכת לחדר הכושר ופחות כדי להימנע מקורונה, מתעצבנים שהם עשו זאת לחינם. לנו אין מה להוסיף מעבר למה שכבר אמרנו לפני כן.
זו תקופה היסטורית שבה קבוצות באוכלוסיה מתחילות להיות יותר ויותר ברורות לגבי מיקומן באירועי השנה האחרונה וההצגה המבוימת בשם קורונה.
לטוב ולרע. לאדם החושב ולאלה הקופצים מהגג בהינתן הסימן מהשליט הכל יכול.
יותר ויותר ברור מי בצד של הטובים והנכונים ומי בצד של חיילי המשטר הצייתנים.
בקיצור,תחגגו אבל תזכרו, העדר שקופץ מהגג כל הזמן מחפש שותפים להזיה שלהם. הישמרו מהם.

בצילומסך:
כמו שאמרנו שאחרי מרץ 2021 מישטר הקורונה יחל לדעוך אצלנו אבל הכל במדורג.
וואלה! חדשות: בלי התו הסגול והירוק, עם מסיכות: אילו הגבלות יוסרו מחר ומה עדיין בתוקף?.
https://ift.tt/3fTczds
פורסם בטלגרם שלנו

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments