רעידת אדמה חזקה הורגשה בקפריסין בדרגה 6.4 ריכטר. מדיווח שקיבלנו מאיזור הרעידה, הבניינים בכל האיזור רעדו מאוד. ׳כמו קרטון ברוח׳ לדברי ישראלי שנופש באיזור. אנחנו מצפים לעוד רעידות נוספות. את הרעידה הזו צפינו בימים האחרונים עקב פעילות טקטונית מוגברת ופעילות שמש מוגברת התורמת להיווצרות רעידות אדמה והתפרצויות געשיות. איזור הים התיכון ידוע כאיזור פעיל גם געשית וגם טקטונית לכן רצוי לא להיות שאננים ולהיות מוכנים בציוד מוכנות לחירום ברמה הפרטית והמשפחתית. חמשת המ"מים (מזון מעון מלבוש מורה ומרפא) ובעיקר מוכנות נפשית להיתכנות של מקרי קיצון טבעיים ואחרים. נמשיך לעדכן. עיתונות אזרחית IE2020.NET לתמיכה www.civilpress.net

רעידת אדמה חזקה הורגשה בקפריסין בדרגה 6.4 ריכטר. מ 11/01/22 03:28

רעידת אדמה חזקה הורגשה בקפריסין בדרגה 6.4 ריכטר. מדיווח שקיבלנו מאיזור הרעידה, הבניינים בכל האיזור רעדו מאוד. ׳כמו קרטון ברוח׳ לדברי ישראלי שנופש באיזור.
אנחנו מצפים לעוד רעידות נוספות.
את הרעידה הזו צפינו בימים האחרונים עקב פעילות טקטונית מוגברת ופעילות שמש מוגברת התורמת להיווצרות רעידות אדמה והתפרצויות געשיות.
איזור הים התיכון ידוע כאיזור פעיל גם געשית וגם טקטונית לכן רצוי לא להיות שאננים ולהיות מוכנים בציוד מוכנות לחירום ברמה הפרטית והמשפחתית.
חמשת המ"מים (מזון מעון מלבוש מורה ומרפא) ובעיקר מוכנות נפשית להיתכנות של מקרי קיצון טבעיים ואחרים.

נמשיך לעדכן.
עיתונות אזרחית IE2020.NET
לתמיכה www.civilpress.net

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments