שימו לב: כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה באוקראינה זהים, לצערינו אין לנו אלא לקבוע כי מדובר בקמפיין רצחני המנוהל לא על ידי פוטין מול זלנסקי לבדם אלא על ידי בעלי עניין תאגידיים רבים ובינלאומיים. במילים אחרות מנהיגי העולם והתאגידים שמנהלים אותם, דוחפים ומנהלים על חשבון אזרחי העולם קמפיין שואה של סדר עולמי חדש. בדיוק כמו שהם רוצים ובדיוק כשם שהם עשו במלחמת העולם הקודמת. לדעתי האישית יש הכרח בהשמדת מנהיגי התאגידים והמדינות והמשפחות שלהם. אחרת הם ישמידו אותנו כפי שהם עושים עכשיו באוקראינה ורוסיה. כל דבר פחות מזה הוא לפלפיזם בסגנון יד ושם. נתראה בשידור הקרוב.

שימו לב: כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה 14/03/22 11:47

שימו לב:
כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה באוקראינה זהים, לצערינו אין לנו אלא לקבוע כי מדובר בקמפיין רצחני המנוהל לא על ידי פוטין מול זלנסקי לבדם אלא על ידי בעלי עניין תאגידיים רבים ובינלאומיים.
במילים אחרות מנהיגי העולם והתאגידים שמנהלים אותם, דוחפים ומנהלים על חשבון אזרחי העולם קמפיין שואה של סדר עולמי חדש. בדיוק כמו שהם רוצים ובדיוק כשם שהם עשו במלחמת העולם הקודמת.

לדעתי האישית יש הכרח בהשמדת מנהיגי התאגידים והמדינות והמשפחות שלהם. אחרת הם ישמידו אותנו כפי שהם עושים עכשיו באוקראינה ורוסיה.
כל דבר פחות מזה הוא לפלפיזם בסגנון יד ושם.

נתראה בשידור הקרוב.

בדקו גם את

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם 01/06/22 18:10

הנאצים האלה זיינו את כל מי שלא הצדיע להם ועכשיו הם מתפלאים שלא נותרו להם אנשים לזיין. עד שהם ייכחדו סופית אנחנו לא ננוח. לזיין את הנאצים זו לא רק מצווה אלא זו מלחמת קודש. עיתונות אזרחית מחרבנים בפרצוף של הכאחבות האלה. IE2020.NET

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments