בשורות מצוינות בדיוק יצאתי מבית המשפט בתל אביב בתביעה שלי נגד תכנית 'הצינור' וערוץ 13 והמפיקה מרגרט וילנסקי. התביעה שלי נגדם היא על זכויות יוצרים שהם רמסו ברגל גסה ועל כך שהם הכפישו אותי ואתכם קהל העוקבים שלי והתומכים של עיתונות אזרחית במהלך הקורונה. השופט עשה שמיניות באוויר כדי לשכנע אותי לקבל כסף ולסתום תפה כדי שהוא לא באמת ייצטרך לכתוב פסק דין שזה תהליך שלוקח זמן ועבודה שאין לו כח אליה לפי כמות הפרצופים שהשופט והנתבעים עשו. לא נשברתי מול ההצעות הכספיות של השופט והתעקשתי חד משמעית שהשופט ייכתוב פסק דין  נגדם על כל סעיף וסעיף בתביעה שלי. מפיקת התכנית של הצינור ונציגת הנתבעים מרגרט וילנסקי ציינה  והתרעמה בפני השופט כי אני עלול לפרסם בציבור את הפסק דין ואני הכרזתי בקול וגאווה שזה בדיוק מה שיקרה והשופט אמר לנתבעים שמותר לי לעשות את זה ואין לו או לנתבעים שום דבר שהם יכולים לעשות כנגד. שום שוחד של ערוץ 13 מרגרט וילנסקי ואחרים לא יעבוד עליי. רק הראש שלהם על הצלחת של בית המשפט. לא פחות מזה. מי שמחרבן עלינו, כדאי שיהיה מוכן לתוצאות. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לערן ורד על הליווי המקצועי והטירחה בהתנדבות מלאה במהלך השנתיים האחרונות. הפסק דין המלא יינתן בשבועות הקרובים ואז נפרסם כמה אצבעות פתיחה עשינו להם.😎 איליאן

בשורות מצוינות בדיוק יצאתי מבית המשפט בתל אביב בתב 14/03/23 14:36

בשורות מצוינות בדיוק יצאתי מבית המשפט בתל אביב בתביעה שלי נגד תכנית 'הצינור' וערוץ 13 והמפיקה מרגרט וילנסקי.
התביעה שלי נגדם היא על זכויות יוצרים שהם רמסו ברגל גסה ועל כך שהם הכפישו אותי ואתכם קהל העוקבים שלי והתומכים של עיתונות אזרחית במהלך הקורונה.
השופט עשה שמיניות באוויר כדי לשכנע אותי לקבל כסף ולסתום תפה כדי שהוא לא באמת ייצטרך לכתוב פסק דין שזה תהליך שלוקח זמן ועבודה שאין לו כח אליה לפי כמות הפרצופים שהשופט והנתבעים עשו.
לא נשברתי מול ההצעות הכספיות של השופט והתעקשתי חד משמעית שהשופט ייכתוב פסק דין  נגדם על כל סעיף וסעיף בתביעה שלי.
מפיקת התכנית של הצינור ונציגת הנתבעים מרגרט וילנסקי ציינה  והתרעמה בפני השופט כי אני עלול לפרסם בציבור את הפסק דין ואני הכרזתי בקול וגאווה שזה בדיוק מה שיקרה והשופט אמר לנתבעים שמותר לי לעשות את זה ואין לו או לנתבעים שום דבר שהם יכולים לעשות כנגד.

שום שוחד של ערוץ 13 מרגרט וילנסקי ואחרים לא יעבוד עליי. רק הראש שלהם על הצלחת של בית המשפט. לא פחות מזה.

מי שמחרבן עלינו, כדאי שיהיה מוכן לתוצאות.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לערן ורד על הליווי המקצועי והטירחה בהתנדבות מלאה במהלך השנתיים האחרונות.

הפסק דין המלא יינתן בשבועות הקרובים ואז נפרסם כמה אצבעות פתיחה עשינו להם.😎

איליאן

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

3.7 3 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x