חשבתי שכבר שמעתי בעבר הלא רחוק דיבורים של פוליטיקאים על 'מרד' שמשומה לא הבשילו לכדי מעשה. ח''כ עידן רול ממפלגת 'יש עתיד' ,בזמן הגל השני של הקורונה, אמר ש הציבור לא צריך לציית לסגר שהוטל על כלל אזרחי ישראל רק שלא ברור למה ההיגיון הזה לא הטריד את כל מי שחתום כיום על מכתבי סרבנות ואי ציות שונים שנשלחו במהרה בראש חוצות לכלל מפקדי וראשי השלטון בישראל בגלל רפורמה משפטית ימנית? בהשוואת החוקים והתקנות של הקורונה שהוצאו אל הפועל מספר רב של פעמים במהלך שנתיים שלמות, למול החוקים המוצעים כיום ברפורמה המשפטית של שר המשפטים יריב לוין וחבריו בקואליציית הימין של נתניהו שעוד לא יצאו אל הפועל בכלל, ברור שתקנות הקורונה הם מהקטלניים ביותר שהוצאו כאן אל הפועל על כל אזרחי ישראל עברנו פגיעה קטלנית בכל היבט פרטי ולאומי. נזקים שלא ניתן לתקן בגוף בנפש ברכוש ובפוטנציאל העתידי של מי מהאזרחים. במאי 2020 בשיא המשבר הייתה ועדה מיוחדת בעניין ההתמודדות עם משבר הקורונה בניהולו של ח''כ עופר שלח שאמר בין היתר את הדברים הבאים: "את המחיר של הפצצת השטח הזאת על החברה והכלכלה הישראלית אנחנו משלמים עכשיו ונמשיך לשלם בחודשים הבאים." והוא גם אמר : "התנגדתי שמשרד הביטחון יקבל שליטה במשבר הזה, זה בעייתי מבחינת זכויות הפרט והתפיסה הדמוקרטית ומבחינה מעשית." https://main.knesset.gov.il/Activity/committees/CoronaVirusFirst/News/Pages/press14.5.20.1.aspx מכאן ששוב אני תוהה איך מצד אחד אנחנו עדים היום למלא אוכלוסיות שעומדות על רגליהן האחוריות בהפגנות בכל רחבי הארץ כדי למנוע חקיקה עתידית של חוקים דיקטטוריים, בעוד שכבר התרחשה חקיקה גרועה בהרבה מזו בגלל נסיבות רפואיות עוד ב2020 ? אדם עם שכל מבין שברגע שהציבור הישראלי הסכים לחקיקה והתקנות של הקורונה כבר ב2020, בכך אותו ציבור למעשה איפשר את לידתו ו/או השתלטותו של מנגנון דיקטטורי עצום חסר פרופורציה וחסר תקדים שמתייחס לכל אזרח כגורם עוין/מזיק בפוטנציאל בגלל דעות מנוגדות לאלה של השלטון או בגלל מעשים המנוגדים לבחירת הרוב והקונצנזוס כמו שקרה עם השיסוי והפילוג שהגיע עם קמפיין החיסונים לקורונה וכמו קמפיין הרפורמה המשפטית כיום. לזרוק סיסמאות כמו 'מרד' זה קל, לחיות על פי העקרון הזה הוא מה שעושה את זה למציאות איליאן, עיתונות אזרחית למען אנושות מיודעת יותר WWW.IE2020.NET

חשבתי שכבר שמעתי בעבר הלא רחוק דיבורים של פוליטיקא 07/03/23 03:15

חשבתי שכבר שמעתי בעבר הלא רחוק דיבורים של פוליטיקאים על 'מרד' שמשומה לא הבשילו לכדי מעשה.
ח"כ עידן רול ממפלגת 'יש עתיד' ,בזמן הגל השני של הקורונה, אמר ש הציבור לא צריך לציית לסגר שהוטל על כלל אזרחי ישראל
רק שלא ברור למה ההיגיון הזה לא הטריד את כל מי שחתום כיום על מכתבי סרבנות ואי ציות שונים שנשלחו במהרה בראש חוצות לכלל מפקדי וראשי השלטון בישראל בגלל רפורמה משפטית ימנית?
בהשוואת החוקים והתקנות של הקורונה שהוצאו אל הפועל מספר רב של פעמים במהלך שנתיים שלמות, למול החוקים המוצעים כיום ברפורמה המשפטית של שר המשפטים יריב לוין וחבריו בקואליציית הימין של נתניהו שעוד לא יצאו אל הפועל בכלל, ברור שתקנות הקורונה הם מהקטלניים ביותר שהוצאו כאן אל הפועל על כל אזרחי ישראל עברנו פגיעה קטלנית בכל היבט פרטי ולאומי. נזקים שלא ניתן לתקן בגוף בנפש ברכוש ובפוטנציאל העתידי של מי מהאזרחים.
במאי 2020 בשיא המשבר הייתה ועדה מיוחדת בעניין ההתמודדות עם משבר הקורונה בניהולו של ח"כ עופר שלח שאמר בין היתר את הדברים הבאים:
"את המחיר של הפצצת השטח הזאת על החברה והכלכלה הישראלית אנחנו משלמים עכשיו ונמשיך לשלם בחודשים הבאים."
והוא גם אמר :
"התנגדתי שמשרד הביטחון יקבל שליטה במשבר הזה, זה בעייתי מבחינת זכויות הפרט והתפיסה הדמוקרטית ומבחינה מעשית."
https://main.knesset.gov.il/Activity/committees/CoronaVirusFirst/News/Pages/press14.5.20.1.aspx
מכאן ששוב אני תוהה איך מצד אחד אנחנו עדים היום למלא אוכלוסיות שעומדות על רגליהן האחוריות בהפגנות בכל רחבי הארץ כדי למנוע חקיקה עתידית של חוקים דיקטטוריים, בעוד שכבר התרחשה חקיקה גרועה בהרבה מזו בגלל נסיבות רפואיות עוד ב2020 ?
אדם עם שכל מבין שברגע שהציבור הישראלי הסכים לחקיקה והתקנות של הקורונה כבר ב2020, בכך אותו ציבור למעשה איפשר את לידתו ו/או השתלטותו של מנגנון דיקטטורי עצום חסר פרופורציה וחסר תקדים שמתייחס לכל אזרח כגורם עוין/מזיק בפוטנציאל בגלל דעות מנוגדות לאלה של השלטון או בגלל מעשים המנוגדים לבחירת הרוב והקונצנזוס כמו שקרה עם השיסוי והפילוג שהגיע עם קמפיין החיסונים לקורונה וכמו קמפיין הרפורמה המשפטית כיום.
לזרוק סיסמאות כמו 'מרד' זה קל, לחיות על פי העקרון הזה הוא מה שעושה את זה למציאות

איליאן,
עיתונות אזרחית
למען אנושות מיודעת יותר
WWW.IE2020.NET

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x