אנחנו צוחקים בפרצוף של כל המושחתים והפלצנים קפוצי היושבנה בתכנית שלא מתנצלת בפני הזבאלות. כל מה שצריך זה רק אתכם הצופים להצטרף אלינו לתכנית. שימו לב שאנחנו התחלנו שיפורים הדרגתיים באתר ומערכת השידור כדי שתוכלו לצפות בתכנים שלנו בלי תקלות ועם הכי הרבה יכולות לתקשר איתנו ואותנו החוצה. אז בואו לשידור של דיבורצפוף ובואו ניתן בראש. שתפו את זה הלאה, תתמכו בנו בכפתורים שסביב חלונית השידור ותגיבו לנו את דעתכם.

אנחנו צוחקים בפרצוף של כל המושחתים והפלצנים קפוצי 21/09/22 20:58

אנחנו צוחקים בפרצוף של כל המושחתים והפלצנים קפוצי היושבנה בתכנית שלא מתנצלת בפני הזבאלות.
כל מה שצריך זה רק אתכם הצופים להצטרף אלינו לתכנית.
שימו לב שאנחנו התחלנו שיפורים הדרגתיים באתר ומערכת השידור כדי שתוכלו לצפות בתכנים שלנו בלי תקלות ועם הכי הרבה יכולות לתקשר איתנו ואותנו החוצה.
אז בואו לשידור של דיבורצפוף ובואו ניתן בראש.
שתפו את זה הלאה, תתמכו בנו בכפתורים שסביב חלונית השידור ותגיבו לנו את דעתכם.

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x