אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו. זהו ציון דרך חשוב מאוד. אנשים שהחטא הנורא שלהם הוא בהחלטה לעשות אחרת ממה שקמפיין ההסתה והטרור של משרד הבריאות על חבריו ומפעיליו בפייזר ביונטק ושות׳ כיוון לעשות. המועדון שלנו גדל לכדי 6 מיליון אזרחים ותושבים ועוד ממשיכים לצמוח. נכון שזה כואב לקבל סטירה ולהתעורר, אבל מהר מאוד מבינים שהשינה הייתה כואבת יותר ובייחוד התוצאות שלה. התעוררנו, התעשתנו ועכשיו לעשייה. צאו! תפעלו! והעיקר תעשו אחרת כדי שיהיה כאן אחרת. כולנו ביחד בזה עד הסוף, עד הנצחון. הערב ב22:00 שידור חי ׳דיבור צפוף׳ מפרקים את השקרים, הפייק וההזיות של התקשורת. עיתונות אזרחית IE2020.NET בצילומסך: ההסתה והטרור.של משרד הבריאות כנגד אזרחי ישראל עושה את העבודה והשרתים שלהם לא עומדים בעומס של המבקשים את האישור של חוקי נירנברג החדשים.

אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו. 03/10/21 08:53

אנחנו רוצים לברך את 2 מיליון המצטרפים החדשים שלנו.
זהו ציון דרך חשוב מאוד.
אנשים שהחטא הנורא שלהם הוא בהחלטה לעשות אחרת ממה שקמפיין ההסתה והטרור של משרד הבריאות על חבריו ומפעיליו בפייזר ביונטק ושות׳ כיוון לעשות.
המועדון שלנו גדל לכדי 6 מיליון אזרחים ותושבים ועוד ממשיכים לצמוח.
נכון שזה כואב לקבל סטירה ולהתעורר, אבל מהר מאוד מבינים שהשינה הייתה כואבת יותר ובייחוד התוצאות שלה.
התעוררנו, התעשתנו ועכשיו לעשייה.
צאו! תפעלו! והעיקר תעשו אחרת כדי שיהיה כאן אחרת.
כולנו ביחד בזה עד הסוף, עד הנצחון.

הערב ב22:00 שידור חי ׳דיבור צפוף׳
מפרקים את השקרים, הפייק וההזיות של התקשורת.

עיתונות אזרחית
IE2020.NET

בצילומסך:
ההסתה והטרור.של משרד הבריאות כנגד אזרחי ישראל עושה את העבודה והשרתים שלהם לא עומדים בעומס של המבקשים את האישור של חוקי נירנברג החדשים.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x