אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה. עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש. השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם. תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו. בצילומסך: נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד. נמשיך לעדכן. עיתונות אזרחית IE2020.NET

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך 17/02/22 02:53

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה.
עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש.
השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם.

תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו.

בצילומסך:
נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד.

נמשיך לעדכן.
עיתונות אזרחית IE2020.NET

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x