אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה. עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש. השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם. תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו. בצילומסך: נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד. נמשיך לעדכן. עיתונות אזרחית IE2020.NET

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך 17/02/22 02:53

אני זוכר פעם כשחזינו רעידת אדמה אנשים היו בהלם איך עשינו את זה.
עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הנתונים ולראות לפיהם את מה שעתיד להתרחש.
השמש נכנסה להילוך גבוה מאוד וזה אומר עליה בקצב בכמות ובעוצמת הרעידות אדמה ההתפרצויות הגעשיות הסערות והמזג האוויר הפרוע בארץ ובעולם.

תזכרו שאי אפשר לעצור רעידות אדמה אבל בהחלט אפשר לחזות אותן כדי להתמגן מפניהן עד כמה שניתן ולהתכונן לקראתן כל אחד לפי תנאי המחיה שלו.

בצילומסך:
נתונים על היחסים המגנטיים בין השמש לפלנטה שלנו והמשמעויות הניגזרות מהנתונים האלה כרגע הן שהשמש רוקדת סטפס פרוע ושההתפתחויות האפשריות המשך מצריכות מעקב צמוד.

נמשיך לעדכן.
עיתונות אזרחית IE2020.NET

בדקו גם את

תחילת שידור היום ,יום ד', שעה 22:00 ייתכן עיכוב קל 28/09/22 19:10

תחילת שידור היום ,יום ד', שעה 22:00 ייתכן עיכוב קל בשידור לפניכם אנחנו מנצלים את היכולת והזמן שלנו כדי לשוחח אתכם הצופים והעוקבים שלנו. תאגיד 'אלפאבית' הבעלים של גוגל-יוטיוב ממשיכים בהתנהלות מאוד מסוכנת ולמעשה נפשעת לכל דבר ועניין. גזל תרומות שלא שייכות להם, צנזורה ואיומים שאם לא נעה מה שהם אומרים לנו הם יימחקו אותנו לאלתר. אנחנו כמובן שמנו קצוץ אחד גדול על מה שיש להם לאמר וכמובן שלשם כך י את האתר שלנו… על זה ועוד בשידור לפניכם. נשמח לתמיכה שלכם, לתגובות שלכם וכמובן לשיתופים שלכם החוצה. מאת : עיתונות אזרחית תאריך : 28.9.22 שעת שידור : 22:00 עוד תכנים וסרטונים ביוטיוב שלנו האזינו לנו בפודקאסט במגוון פלטפורמות האזנה https://anchor.fm/ie2020net למעקב ועדכונים באתר וביוטיוב, ליחצו על הפעמון/כפתור האדום במסך הראשי. להורדת האפליקציה שלנו תלחצו כאן נשמח לתמיכה שלכם כדי שנוכל להשתפר ולהתייעל לפרטים נוספים דברו איתנו [email protected] https://ie2020.net/youtube-is-kaput-from-now-on-we-stream-via-our-sitee/ #IE2020.net

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x