אני מכיר את רופא המשפחה שלי עשרות שנים, ביקורים תקופתיים מאז שאני ילד. כמוני הגיעו אליו במהלך העשורים האחרונים אלפים רבים. בשום שלב הרופא לא הראה סימני מצוקה/כעס כלשהו גם בתקופות בהן הוא טיפל בחולים רבים חולי שפעת, ילדים על מחלותיהם ומבוגרים על פציעותיהם. בתקופה האחרונה שמתי לב שהרופא שלי מגלה סימנים של התנהגות אלימה וכפייתית כלפי המטופלים שלו ואני ביניהם. לפתע אחרי עשורים, הוא התחיל לכתוב למלא מטופלים שהם חייבים לקחת טיפול שהוא החליט על דעת עצמו שיעשה להם טוב. אותו טיפול לכולם. לא משנה מי ובמה הוא חולה אם בכלל. הרבה מהמטופלים כלל לא חשדו או חששו שהרופא התחרפן ולקחו את מה שהוא נתן להם. חלק תהו אם קרה לו משהו אבל לא חשבו שזה השפיע עליו בצורה שעלולה להעמידם בסכנה רפואית. אני להבדיל ממטופלים אחרים, לא חשבתי פעמיים ומיד סירבתי לטיפול המוזר של הרופא ומיד דיווחתי לסובביי שהוא כנראה התחרפן או משהו. מאז, אותו רופא מתייחס אליי כמו לקוח לא רצוי. כמו מישהו שהרס לו את החגיגה. עלתה בי המחשבה לפנות לערוצי הטלויזיה שיחשפו את הרופא המוזר שכופה טיפולים רפואיים על מטופליו ללא כל קשר או צורך שלהם בכך, הרי בטלויזיה משודרים מקרים כאלה חדשות לבקרים, הם בטח לא יסרבו. מפחיד מאוד לבקש עזרה מהרופא הוותיק שלך שפתאום כופה עליך טיפול ניסיוני באיומים שאם לא תסכים הוא יפעיל נגדך סנקציות חברתיות ועוד שלל הפחדות מוזרות ותלושות מכל מה שהוא אי פעם עשה או אמר. רגע.....זה לא בדיוק הפואנטה עם הקורונה והחיסונים...........? אההה זה באישור הרופא שלי. הבנתי. עיתונות אזרחית IE2020.NET מחרבנים על ד"ר יוזף מנגלה גם אם גילינו שהוא יהודי שומר שחיטה ומצוות. מכל הלב.

אני מכיר את רופא המשפחה שלי עשרות שנים, ביקורים תק 21/09/21 16:31

אני מכיר את רופא המשפחה שלי עשרות שנים, ביקורים תקופתיים מאז שאני ילד.
כמוני הגיעו אליו במהלך העשורים האחרונים אלפים רבים.
בשום שלב הרופא לא הראה סימני מצוקה/כעס כלשהו גם בתקופות בהן הוא טיפל בחולים רבים חולי שפעת, ילדים על מחלותיהם ומבוגרים על פציעותיהם.

בתקופה האחרונה שמתי לב שהרופא שלי מגלה סימנים של התנהגות אלימה וכפייתית כלפי המטופלים שלו ואני ביניהם.
לפתע אחרי עשורים, הוא התחיל לכתוב למלא מטופלים שהם חייבים לקחת טיפול שהוא החליט על דעת עצמו שיעשה להם טוב. אותו טיפול לכולם. לא משנה מי ובמה הוא חולה אם בכלל.
הרבה מהמטופלים כלל לא חשדו או חששו שהרופא התחרפן ולקחו את מה שהוא נתן להם. חלק תהו אם קרה לו משהו אבל לא חשבו שזה השפיע עליו בצורה שעלולה להעמידם בסכנה רפואית.
אני להבדיל ממטופלים אחרים, לא חשבתי פעמיים ומיד סירבתי לטיפול המוזר של הרופא ומיד דיווחתי לסובביי שהוא כנראה התחרפן או משהו.
מאז, אותו רופא מתייחס אליי כמו לקוח לא רצוי. כמו מישהו שהרס לו את החגיגה.
עלתה בי המחשבה לפנות לערוצי הטלויזיה שיחשפו את הרופא המוזר שכופה טיפולים רפואיים על מטופליו ללא כל קשר או צורך שלהם בכך, הרי בטלויזיה משודרים מקרים כאלה חדשות לבקרים, הם בטח לא יסרבו.

מפחיד מאוד לבקש עזרה מהרופא הוותיק שלך שפתאום כופה עליך טיפול ניסיוני באיומים שאם לא תסכים הוא יפעיל נגדך סנקציות חברתיות ועוד שלל הפחדות מוזרות ותלושות מכל מה שהוא אי פעם עשה או אמר.

רגע…..זה לא בדיוק הפואנטה עם הקורונה והחיסונים………..? אההה זה באישור הרופא שלי.
הבנתי.

עיתונות אזרחית IE2020.NET
מחרבנים על ד”ר יוזף מנגלה גם אם גילינו שהוא יהודי שומר שחיטה ומצוות.
מכל הלב.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x