ביום חמישי ברדיו עיתונות אזרחית אנחנו נדבר על שרשרת האירועים שהובילו לקרע גדול מאוד בין עולם הרפואה לציבור עצמו. משבר שהחל הרבה לפני הקורונה. כחלק מהעבודה לשיפור וייעול המערכות שלנו באתר, חיברנו את האפשרות ללחוץ על פעמון העדכונים באתר. כך שתוכלו לקבל התראות ועדכונים לכל פוסט ושידור שעולה אצלנו. כמו כן מעתה אנחנו מתחילים להרחיב את צוות הכתבים שלנו בארץ ובעולם ולשם כך פתחנו עמוד עדכונים ייעודי אליו יישלחו כל העדכונים שלהם כך שתוכלו לראות את הכל ומהר. עוד שיפורים ותוספות בדרך. תודה לכל התומכים שלנו והצוות המדהים של עיתונות אזרחית. לאתר שלנו IE2020.NET נתראה ביום חמישי בשידור הקרוב.

ביום חמישי ברדיו עיתונות אזרחית אנחנו נדבר על שרשרת האירועים שהובילו לקרע גדול מאוד בין עולם הרפואה לציבור עצמו. משבר שהחל הרבה לפני הקורונה.
כחלק מהעבודה לשיפור וייעול המערכות שלנו באתר, חיברנו את האפשרות ללחוץ על פעמון העדכונים באתר. כך שתוכלו לקבל התראות ועדכונים לכל פוסט ושידור שעולה אצלנו.
כמו כן מעתה אנחנו מתחילים להרחיב את צוות הכתבים שלנו בארץ ובעולם ולשם כך פתחנו עמוד עדכונים ייעודי אליו יישלחו כל העדכונים שלהם כך שתוכלו לראות את הכל ומהר.
עוד שיפורים ותוספות בדרך.

תודה לכל התומכים שלנו והצוות המדהים של עיתונות אזרחית.
לאתר שלנו IE2020.NET
נתראה ביום חמישי בשידור הקרוב.
פורסם בטלגרם שלנו: https://ift.tt/3efdlBW

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x