בכביש המוביל ממדינת ליטא למדינת בלרוס, כתבו על שלט הכוונה שמינסק עיר הבירה של בלרוסיה, כבושה על ידי הקרמלין הרוסי. הדבר הזה הרגיז מאוד את הרוסים מה שככל הנראה אומר שמדובר באמת אחרת הם לא היו מתרגשים מהשטות הזו. בכל מקרה, לא רק שהעולם חוזר 40 שנים אחורה בהתנהלות שלו אלא גם כל הלמידה והמדע של החיים חזרו לימים היפים של יוזף מנגלה וחבריו גיבורי יד ושם. הערב נציין בטקסים את אותה השואה שנעשתה בכוונה על היהודים בידי יהודים וחבריהם הנאצים השונים בארץ ובעולם. אנחנו נציין עובדות שקריות בהקראת טקסטים שנועדו לחזק את השקרים ההיסטוריים כאילו הנאצים הפסידו וכאילו היהודים קיבלו בית ליהודים בישראל. אנחנו נעמוד מלאי אתוס פאתוס ואראמיס מול מלא קשישים שהמדינה זורקת עליהם זין במכוון כדי לספר להם שבזכותם יש לנו חוב בביטוח לאומי למדינת תאגידים מושתנת חסרת דגל המנוהלת בידי פושעים נגד האנושות שמחייכים אליך כאילו הם מינימום מחלת מין בואך אליס בארץ הפלאות. אנחנו נחרטט את כל המדינה והעולם להאמין שאי אפשר היה להציל את היהודים מהשואה ושהישוב היהודי לא נהנה מההשמדה באופן ישיר. אנחנו נגיד כל דבר לזקנים האלה,העיקר שלא ייתפסו לנו מיטה

בכביש המוביל ממדינת ליטא למדינת בלרוס, כתבו על שלט 24/04/22 17:50

בכביש המוביל ממדינת ליטא למדינת בלרוס, כתבו על שלט הכוונה שמינסק עיר הבירה של בלרוסיה, כבושה על ידי הקרמלין הרוסי.
הדבר הזה הרגיז מאוד את הרוסים מה שככל הנראה אומר שמדובר באמת אחרת הם לא היו מתרגשים מהשטות הזו.
בכל מקרה, לא רק שהעולם חוזר 40 שנים אחורה בהתנהלות שלו אלא גם כל הלמידה והמדע של החיים חזרו לימים היפים של יוזף מנגלה וחבריו גיבורי יד ושם.
הערב נציין בטקסים את אותה השואה שנעשתה בכוונה על היהודים בידי יהודים וחבריהם הנאצים השונים בארץ ובעולם.
אנחנו נציין עובדות שקריות בהקראת טקסטים שנועדו לחזק את השקרים ההיסטוריים כאילו הנאצים הפסידו וכאילו היהודים קיבלו בית ליהודים בישראל.
אנחנו נעמוד מלאי אתוס פאתוס ואראמיס מול מלא קשישים שהמדינה זורקת עליהם זין במכוון כדי לספר להם שבזכותם יש לנו חוב בביטוח לאומי למדינת תאגידים מושתנת חסרת דגל המנוהלת בידי פושעים נגד האנושות שמחייכים אליך כאילו הם מינימום מחלת מין בואך אליס בארץ הפלאות.
אנחנו נחרטט את כל המדינה והעולם להאמין שאי אפשר היה להציל את היהודים מהשואה ושהישוב היהודי לא נהנה מההשמדה באופן ישיר.
אנחנו נגיד כל דבר לזקנים האלה,העיקר שלא ייתפסו לנו מיטה

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x