בכל צעד שאני עושה לתוך בית חם, בגד נעים מהכביסה או ביס שאני לוקח מאוכל טעים וטרי, אני נזכר תמיד בכל אלה שמחפשים איך לשרוד את היום כדי להיחלץ ממלחמה, בין אם מלחמת קיום בסגנון אוקראינה או בסגנון תחנה מרכזית תל אביב בואך גיהנום של נשמות מוכות גורל אחרות. לעולם להודות על הטוב שיש, לעולם לעזור למי שאפשר בעזרת הטוב הזה. לא כדי להיות גיבור או סלבריטי, אלא רק כי זו אחריות אנושית בסיסית להעביר את הטוב הזה הלאה כמה שניתן. שתהיה לכולנו שבת שלום מלאת כל טוב שבתקווה כל הטוב הזה יעשה את דרכו גם לאלה שצריכים ולו מעט ממנו. עיתונות אזרחית באתר ובאפליקציה IE2020.NET נתראה בשידור הקרוב. תמונת מצב בקנדה, אוקראינה וישראל.

בכל צעד שאני עושה לתוך בית חם, בגד נעים מהכביסה או 11/03/22 18:32

בכל צעד שאני עושה לתוך בית חם, בגד נעים מהכביסה או ביס שאני לוקח מאוכל טעים וטרי, אני נזכר תמיד בכל אלה שמחפשים איך לשרוד את היום כדי להיחלץ ממלחמה, בין אם מלחמת קיום בסגנון אוקראינה או בסגנון תחנה מרכזית תל אביב בואך גיהנום של נשמות מוכות גורל אחרות.
לעולם להודות על הטוב שיש, לעולם לעזור למי שאפשר בעזרת הטוב הזה. לא כדי להיות גיבור או סלבריטי, אלא רק כי זו אחריות אנושית בסיסית להעביר את הטוב הזה הלאה כמה שניתן.
שתהיה לכולנו שבת שלום מלאת כל טוב שבתקווה כל הטוב הזה יעשה את דרכו גם לאלה שצריכים ולו מעט ממנו.

עיתונות אזרחית באתר ובאפליקציה IE2020.NET
נתראה בשידור הקרוב.
תמונת מצב בקנדה, אוקראינה וישראל.

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

1 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x