בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ. רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של 'אם' ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב. חיזוי רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה. התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה) מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה 'ההצלחה' בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם. בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור. על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם. אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור. מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו. נתראה בשידור 23:00 עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אד 23/01/22 22:19

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ.
רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של 'אם' ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב.
חיזוי רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה.
התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה)
מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה 'ההצלחה' בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם.
בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור.
על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם.
אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור.
מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו.
נתראה בשידור 23:00
עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x