בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ. רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של 'אם' ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב. חיזוי רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה. התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה - מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה) מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה 'ההצלחה' בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם. בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור. על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם. אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור. מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו. נתראה בשידור 23:00 עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אד 23/01/22 22:19

בשעה 23:00 שידור מיוחד באתר שלנו בעקבות הרעידות אדמה של היום האחרון בארץ.
רעידת אדמה קשה בישראל היא שאלה של זמן (ולא הרבה) וזו לא שאלה של ‘אם’ ולכן אנחנו נדבר על כל המידע הזה ומה שקשור בו מסביב.
חיזוי רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט. לא בשבילכם ולא במקרה.
התגוננות /מוכנות מפני רעידות אדמה – מדע קל זמין ופשוט (לא בשבילכם ולא במקרה)
מדענים בורים טיפשים חסרי כל השכלה שמנהלים לכם את החיים, קל זמין ופשוט (לראיה ‘ההצלחה’ בניהול הקורונה) וכל זה כן בשבילכם.
בקיצור : אל תהיו אופטימיים לשרוד רעידות אדמה אם אתם עדיין עם שיניי חלב ומאמינים בבחירות לכנסת ושמשרד הבריאות דואג לבריאות הציבור.
על זה ועוד בשידור הלילי לפניכם.
אנחנו נעשה שאלות ותשובות עם הצופים והמאזינים במהלך השידור.
מוזמנים לכתוב לשתף להגיב ולתמוך בנו, כי מסתבר שאין שם כלב בתקשורת שמבין בזה או בחשיבות של זה אז לפחות שיהיה תיעוד לחייזרים שיבואו לכאן אחרינו.
נתראה בשידור 23:00
עיתונות אזרחית https://ie2020.net

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x