גבי ברבש הכריז בקול כמו ׳חברו׳ יובל שטייניץ שהסיבה שכל הבלאגן הזה של הקורונה ממשיך הוא בגלל 1.5 מיליון אנשים שבחרו לא לקבל זריקה ולכן צריך להפסיק לעשות הסברה/שיכנועים ו׳לעשות מה שצריך׳. אנחנו מסיקים מדבריו של גבי ברבש שהוא רוצה להפעיל אלימות נגד אותם אנשים כדי שמעל מיליון אזרחים יוזרקו כנגד רצונם וכנגד חוקים שנחקקו בעקבות ניסויי הנאצים ביהודים והבלתי רצויים בשואה. גבי ברבש שיש לו יד ורגל בתאגיד רפואי כזה או אחר יושב מול המצלמות ומדגיש שהסכנה לציבור היא לא מנתב"ג וכניסת המוטציות מחו׳ל אלא הסכנה לציבור היא מכל אותן מיליון וחצי אנשים שלא קיבלו זריקה של ה׳חברים׳ של גבי ברבש. מי שפספס, אנחנו ממליצים לכלל אזרחי ישראל, להתאבזר בציוד להגנה אישית כי עם אנשים כמו גבי ברבש אין לדעת איזה פושעים פסיכוטים לכאורה עלולים ליפול עלינו. הגנה עצמית מפני סכנה ברורה ומוחשית היא הכרח קיומי. שמרו על עצמכם ועל ילדיכם הם מדרדרים את המצב מרגע לדודלי.

גבי ברבש הכריז בקול כמו ׳חברו׳ יובל שטייניץ שהסיבה 28/11/21 21:45

גבי ברבש הכריז בקול כמו ׳חברו׳ יובל שטייניץ שהסיבה שכל הבלאגן הזה של הקורונה ממשיך הוא בגלל 1.5 מיליון אנשים שבחרו לא לקבל זריקה ולכן צריך להפסיק לעשות הסברה/שיכנועים ו׳לעשות מה שצריך׳.
אנחנו מסיקים מדבריו של גבי ברבש שהוא רוצה להפעיל אלימות נגד אותם אנשים כדי שמעל מיליון אזרחים יוזרקו כנגד רצונם וכנגד חוקים שנחקקו בעקבות ניסויי הנאצים ביהודים והבלתי רצויים בשואה.
גבי ברבש שיש לו יד ורגל בתאגיד רפואי כזה או אחר יושב מול המצלמות ומדגיש שהסכנה לציבור היא לא מנתב"ג וכניסת המוטציות מחו׳ל אלא הסכנה לציבור היא מכל אותן מיליון וחצי אנשים שלא קיבלו זריקה של ה׳חברים׳ של גבי ברבש.

מי שפספס, אנחנו ממליצים לכלל אזרחי ישראל, להתאבזר בציוד להגנה אישית כי עם אנשים כמו גבי ברבש אין לדעת איזה פושעים פסיכוטים לכאורה עלולים ליפול עלינו.

הגנה עצמית מפני סכנה ברורה ומוחשית היא הכרח קיומי.
שמרו על עצמכם ועל ילדיכם הם מדרדרים את המצב מרגע לדודלי.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x