גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה"ב בו בוצעו הניסויים הראשונים של החיסון לקורונה על בני אדם, הסכים לדבר איתנו ולחשוף בפנינו מידע פנימי חשוב מאוד. האדם הזה החליט לסיים את תפקידו באותו אתר ניסויים ולהפוך לחושף שחיתות לאחר שהתגלו ונחשפו בפניו כל פרטי תהליך הניסוי של החיסון הראשון לקורונה מעצם תפקידו בחברה. אנחנו פועלים מסביב לשעון בשיתוף פעולה עם גורמים מסביב לעולם במגוון תפקידים ומקצועות בכדי להביא ולחשוף את המידע שתאגידים ושלטונות בארץ ובעולם כגון זה שנביא לכם בקרוב מאוד אצלנו כאן בשידור לא רוצים שתדעו. תודה ל׳בועז שם בדוי׳ על הסיוע בחיבורים ול ב׳ על שיתוף הפעולה החשוב הזה. כל הפרטים והראיון המלא בקרוב.... עיתונות אזרחית IE2020.NET למען אנושות מיודעת יותר

גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה”ב בו בוצעו 07/11/21 01:19

גורם פנימי בכיר באחד מאתרי ׳פייזר׳ בארה”ב בו בוצעו הניסויים הראשונים של החיסון לקורונה על בני אדם, הסכים לדבר איתנו ולחשוף בפנינו מידע פנימי חשוב מאוד.
האדם הזה החליט לסיים את תפקידו באותו אתר ניסויים ולהפוך לחושף שחיתות לאחר שהתגלו ונחשפו בפניו כל פרטי תהליך הניסוי של החיסון הראשון לקורונה מעצם תפקידו בחברה.

אנחנו פועלים מסביב לשעון בשיתוף פעולה עם גורמים מסביב לעולם במגוון תפקידים ומקצועות בכדי להביא ולחשוף את המידע שתאגידים ושלטונות בארץ ובעולם כגון זה שנביא לכם בקרוב מאוד אצלנו כאן בשידור לא רוצים שתדעו.

תודה ל׳בועז שם בדוי׳ על הסיוע בחיבורים ול ב׳ על שיתוף הפעולה החשוב הזה.

כל הפרטים והראיון המלא בקרוב….

עיתונות אזרחית IE2020.NET
למען אנושות מיודעת יותר

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x