גרף תמותה עולמית מתחילת הקורונה (2020) עד תחילת יולי השנה (2022) משמאל לימין. פירוש הגרף: ניתן לראות בבירור כמה דברים: 1. הגרף בקצהו השמאלי המסמן את תחילת הקורונה מראה כאילו לא היו מתים לפני הקורונה בעולם שזה לא נכון ולא הגיוני. 2. שיא התמותה בגרף לגמרי 'במקרה' מגיע בכלל אחרי כל סבב זריקות ולא בהתפרצות המגיפה השיקרית (מדובר בניסוי עולמי ולא בחיסון) וניכר לעין שיש יותר מתים סביב הזריקות מאשר בכל זמן המגיפה המומצאת והבידודים שהיו כאן ובעולם) ללא הזריקות. לכן מה שהורג את האנשים זה לא התעטשויות אלא תרכובת רעילה שהורגת מלא אנשים בשם זריקות פייזר מודרנה לקורונה תוך הופעת מגוון תופעות לוואיי קשות וקטלניות מילדים ועד זקנים. 3. ניתן לראות בגרף שככל שהזמן עבר ונוספו לרשימה עוד מנות חיסון ומגוון איומים, שקרים ותופעות הלוואיי מהזריקות עלו וגאו, כך יותר ויותר אנשים הפסיקו להתחסן. לכן גם רואים ירידה בתמותה ככל שמתקרבים ליולי 2022 לקצהו הימני של הגרף. 4. ועדת הלסינקי העליונה לניסויים רפואיים בישראל התפטרו רגע לפני המגיפה כי מישהו ידע ותכנן את כל החרא הזה מראש ולכן התפקיד שלהם בעולם נגמר. עיתונות אזרחית IE2020.NET

גרף תמותה עולמית מתחילת הקורונה (2020) עד תחילת יו 07/09/22 13:08

גרף תמותה עולמית מתחילת הקורונה (2020) עד תחילת יולי השנה (2022) משמאל לימין.
פירוש הגרף:
ניתן לראות בבירור כמה דברים:
1. הגרף בקצהו השמאלי המסמן את תחילת הקורונה מראה כאילו לא היו מתים לפני הקורונה בעולם שזה לא נכון ולא הגיוני.
2. שיא התמותה בגרף לגמרי 'במקרה' מגיע בכלל אחרי כל סבב זריקות ולא בהתפרצות המגיפה השיקרית (מדובר בניסוי עולמי ולא בחיסון) וניכר לעין שיש יותר מתים סביב הזריקות מאשר בכל זמן המגיפה המומצאת והבידודים שהיו כאן ובעולם) ללא הזריקות.
לכן מה שהורג את האנשים זה לא התעטשויות אלא תרכובת רעילה שהורגת מלא אנשים בשם זריקות פייזר מודרנה לקורונה תוך הופעת מגוון תופעות לוואיי קשות וקטלניות מילדים ועד זקנים.
3. ניתן לראות בגרף שככל שהזמן עבר ונוספו לרשימה עוד מנות חיסון ומגוון איומים, שקרים ותופעות הלוואיי מהזריקות עלו וגאו, כך יותר ויותר אנשים הפסיקו להתחסן. לכן גם רואים ירידה בתמותה ככל שמתקרבים ליולי 2022 לקצהו הימני של הגרף.
4. ועדת הלסינקי העליונה לניסויים רפואיים בישראל התפטרו רגע לפני המגיפה כי מישהו ידע ותכנן את כל החרא הזה מראש ולכן התפקיד שלהם בעולם נגמר.

עיתונות אזרחית
IE2020.NET

בדקו גם את

משבר המדע - מריה ורבובה בשידור 27.11.22

משבר המדע – מריה ורבובה בשידור

שיתוף השידור לפניכם מדבר על מצב המדע המודרני ואיך לאור המצב הזה התאפשר משבר הקורונה. …

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x