הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו אנחנו קורבנות של שלטונות ותאגידים שקיבלו מאיתנו כסף כח וכלים כדי שנעלה ונצליח כאומה כמדינה. במקום העבודה הקשה הכרוכה בבניין העם, אותם שלטונות עם חבריהם התאגידים החליטו לקצר את הדרך ופשוט לשקר לנו ולהאשים אותנו בתוצאות השחיתות המנוהלת והמתכוננת היטב שלהם. האשמת הקורבן זו שיטה ישנה של הורים המכים את ילדם ושל שלטונות וחבריהם התאגידים המכים את האזרחים שמינו אותם. שיטה בה לא משנה מה התוצאות, בעיקר כאשר הן גרועות, האשם היחיד תמיד יהיה הגורם החלש ביותר בין הצדדים, זה שהכי קל להופכו לשעיר לעזאזל. ובכן אנחנו מבינים את המשחק כי אנחנו לא מפגרים, אבל זה לא אומר שאנחנו מסכימים להמשיך את המצב הזה. בואו נראה מי הם הפושעים והאויבים שנמצאים בתוכינו שמחכים להפוך כל אחד ואחת מאיתנו לקורבן הבא שלו כדי שחלילה בשום שלב לא נשכח מי החולה ומי המחלה. עיתונות אזרחית מזמינים אתכם לדיבור צפוף אחושילינג. נתראה בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו. IE2020.NET

הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטי 31/10/21 04:58

הלילה 'דיבורצפוף' בשידור חי בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו

אנחנו קורבנות של שלטונות ותאגידים שקיבלו מאיתנו כסף כח וכלים כדי שנעלה ונצליח כאומה כמדינה.
במקום העבודה הקשה הכרוכה בבניין העם, אותם שלטונות עם חבריהם התאגידים החליטו לקצר את הדרך ופשוט לשקר לנו ולהאשים אותנו בתוצאות השחיתות המנוהלת והמתכוננת היטב שלהם.
האשמת הקורבן זו שיטה ישנה של הורים המכים את ילדם ושל שלטונות וחבריהם התאגידים המכים את האזרחים שמינו אותם.
שיטה בה לא משנה מה התוצאות, בעיקר כאשר הן גרועות, האשם היחיד תמיד יהיה הגורם החלש ביותר בין הצדדים, זה שהכי קל להופכו לשעיר לעזאזל.
ובכן אנחנו מבינים את המשחק כי אנחנו לא מפגרים, אבל זה לא אומר שאנחנו מסכימים להמשיך את המצב הזה.
בואו נראה מי הם הפושעים והאויבים שנמצאים בתוכינו שמחכים להפוך כל אחד ואחת מאיתנו לקורבן הבא שלו כדי שחלילה בשום שלב לא נשכח מי החולה ומי המחלה.

עיתונות אזרחית מזמינים אתכם לדיבור צפוף אחושילינג.
נתראה בשעה 22:00 באתר וביוטיוב שלנו.
IE2020.NET

בדקו גם את

בחירות 2022 - שידור מתוך מטה מפלגת אומץ 1.11.22

בחירות 2022 – בשידור מתוך מטה מפלגת אומץ

שיתוף אנחנו מתלווים למפלגת 'אומץ לעם' במשדר בחירות מיוחד מתוך המטה שלהם. בתיעוד חשוב ומעניין …

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x