חיל האוויר הישראלי משעות הבוקר מטיל חומרי מתכת מסוגים שונים בכמות עצומה מעל ישראל כולה. הדבר מייצר פגיעה חמורה ומיידית במערכות הנשימה, כאבי ראש, בחילות ופגיעה במערכת עצבים. הם מרססים את המתכות בעזרת מטוסי תובלה בדפוס תעופה מוסדר מראש לפי תכניות מוסכמות מול גורמי צבא אחרים סביבנו. טייסת ׳עיטם׳ היושבת ליד הכור הגרעיני בדימונה על חבריהם באגפי סמך אחרים בצה"ל, אחראים על הטלת המתכות וניהול האופרציה לניהול קרינת שמש מפני תופעות לוואיי של רעידות אדמה ותופעות טבעיות אחרות. חיל האוויר אחראי על השריפות של רכס הכרמל ב2016 בו נהרגו מעל 40 בני אדם וכוחות הבטחון. החומרים שהם מטילים מייצרים יובש, חשמל סטאטי ודליקות/שריפות שבתורן הורגות ומשמידות חיים. צה"ל והאגפים שעושים את זה לא מודעים לסכנה כי הם ממודרים כמו האזרחים מהסיבות והתוצאות. לכן הם הסכנה הברורה והמיידית. שימו לב להשתמש במסיכות אב"כ ביציאה החוצה. אל תשהו בחוץ אם לא חובה. לשטוף כל דבר שנשאר בחוץ חשוף לחומרים המסוכנים האלה במים ולא לגעת בזה. עד ההצגה שהחלה לפני שנתיים לא יכולתם להאמין שמי שמופקד על בריאותכם יהיה הראשון להזיק לכם, אך לצערינו כמו חיל האוויר על חייליו הטיפשים והצייתנים ככה ד"ר יוזף מנגלה שונים ומשונים הנמצאים סביבנו, הם הראשונים להרוג אץ אזרחיהם. לבריאות ותנחומינו למשפחות המתים מהריסוסים האלה,הטייסים ומהרופאים שיש סביבנו.

חיל האוויר הישראלי משעות הבוקר מטיל חומרי מתכת מסו 13/11/21 16:12

חיל האוויר הישראלי משעות הבוקר מטיל חומרי מתכת מסוגים שונים בכמות עצומה מעל ישראל כולה.
הדבר מייצר פגיעה חמורה ומיידית במערכות הנשימה, כאבי ראש, בחילות ופגיעה במערכת עצבים.

הם מרססים את המתכות בעזרת מטוסי תובלה בדפוס תעופה מוסדר מראש לפי תכניות מוסכמות מול גורמי צבא אחרים סביבנו.

טייסת ׳עיטם׳ היושבת ליד הכור הגרעיני בדימונה על חבריהם באגפי סמך אחרים בצה”ל, אחראים על הטלת המתכות וניהול האופרציה לניהול קרינת שמש מפני תופעות לוואיי של רעידות אדמה ותופעות טבעיות אחרות.

חיל האוויר אחראי על השריפות של רכס הכרמל ב2016 בו נהרגו מעל 40 בני אדם וכוחות הבטחון.
החומרים שהם מטילים מייצרים יובש, חשמל סטאטי ודליקות/שריפות שבתורן הורגות ומשמידות חיים.

צה”ל והאגפים שעושים את זה לא מודעים לסכנה כי הם ממודרים כמו האזרחים מהסיבות והתוצאות.
לכן הם הסכנה הברורה והמיידית.

שימו לב להשתמש במסיכות אב”כ ביציאה החוצה.
אל תשהו בחוץ אם לא חובה.
לשטוף כל דבר שנשאר בחוץ חשוף לחומרים המסוכנים האלה במים ולא לגעת בזה.

עד ההצגה שהחלה לפני שנתיים לא יכולתם להאמין שמי שמופקד על בריאותכם יהיה הראשון להזיק לכם, אך לצערינו כמו חיל האוויר על חייליו הטיפשים והצייתנים ככה ד”ר יוזף מנגלה שונים ומשונים הנמצאים סביבנו, הם הראשונים להרוג אץ אזרחיהם.

לבריאות ותנחומינו למשפחות המתים מהריסוסים האלה,הטייסים ומהרופאים שיש סביבנו.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

4 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x