יוטיוב מחקו לנו את השידור האחרון וכתבו לנו בזו הלשון: " אסור לפרסם ביוטיוב טענות לגבי חיסונים לנגיף הקורונה שסותרות את הקונצנזוס הקיים בקרב קהילת המומחים של רשויות בריאות מקומיות או את ההנחיות של ארגון הבריאות העולמי". כגוף עיתונות אזרחית כל קיומינו נובע מהצורך והחובה לבחון בזכוכית מגדלת ולהטיל ספק ושאלות נוקבות כדי שהקונצנזוס, איזה שלא יהיה, לא ייעשה במחיר טרור ועריצות שלטונית תאגידית כמו שנעשה כעת בארץ ובעולם. השידור שיוטיוב מחקו נמצא כאן: https://ie2020.net/הפחד-ומשול-רדיו-עיתונות-אזרחית/ תמיד במקביל לשידור ביוטיוב, הוא גם משודר באתר בדיוק מתוך ההבנה שהמידע וניתוח הנתונים שאנחנו עושים זה שירות חובה הנעשה על ידי אזרחים פשוטים ודווקא בזמנים בהם כל הנתונים מראים שמשקרים לנו בפרצוף ובזילזול. כשכופים עלינו באלימות וטרור שינויים קיצוניים וקטלניים בסדרי העולם והחיים, אין מה להתפלא שקבוצת אנשים אכפתית, קטנה ככל שתהיה, תקום על רגליה בכדי לעשות משהו בנדון. לא רק שיוטיוב יודעים זאת, הם בדרך אורווליאנית נלחמים בנו בכל כוחם. ככל שהם יחמירו את ׳הקונצנזוס׳ הדמיוני וההזוי שלהם, כך אנחנו נעלה בכוחנו מעל לכל המצופה.

יוטיוב מחקו לנו את השידור האחרון וכתבו לנו בזו הלש 23/09/21 20:03

יוטיוב מחקו לנו את השידור האחרון וכתבו לנו בזו הלשון: " אסור לפרסם ביוטיוב טענות לגבי חיסונים לנגיף הקורונה שסותרות את הקונצנזוס הקיים
בקרב קהילת המומחים של רשויות בריאות מקומיות
או את ההנחיות של ארגון הבריאות העולמי".

כגוף עיתונות אזרחית כל קיומינו נובע מהצורך והחובה לבחון בזכוכית מגדלת ולהטיל ספק ושאלות נוקבות כדי שהקונצנזוס, איזה שלא יהיה, לא ייעשה במחיר טרור ועריצות שלטונית תאגידית כמו שנעשה כעת בארץ ובעולם.

השידור שיוטיוב מחקו נמצא כאן:

הפחד ומשול – רדיו עיתונות אזרחית


תמיד במקביל לשידור ביוטיוב, הוא גם משודר באתר בדיוק מתוך ההבנה שהמידע וניתוח הנתונים שאנחנו עושים זה שירות חובה הנעשה על ידי אזרחים פשוטים ודווקא בזמנים בהם כל הנתונים מראים שמשקרים לנו בפרצוף ובזילזול.

כשכופים עלינו באלימות וטרור שינויים קיצוניים וקטלניים בסדרי העולם והחיים, אין מה להתפלא שקבוצת אנשים אכפתית, קטנה ככל שתהיה, תקום על רגליה בכדי לעשות משהו בנדון.
לא רק שיוטיוב יודעים זאת, הם בדרך אורווליאנית נלחמים בנו בכל כוחם.

ככל שהם יחמירו את ׳הקונצנזוס׳ הדמיוני וההזוי שלהם, כך אנחנו נעלה בכוחנו מעל לכל המצופה.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x