כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפייה ודיקטטורה, הממשלה והתאגידים שמבינים את חומרת המצב עושים קמפיין נגדם תחת הכותרת ׳מתנגדי חיסונים׳. מעל מיליון גברים נשים וילדים, מכל שכבות האוכלוסיה במדינה של 9 מיליון אזרחים הפכו לתתי אדם רק כי בעצם העמידה שלהם על עקרונות כמו זכויות אדם וריבונות של האזרח על גופו החקוקים על בשרם, הם מאיימים בכך על ניסיון ההשתלטות העוין של תאגידי ביון, תאגידי ניסויים בבני אדם והסרסורים שהם שכרו בממשלה והשלטונות שלהם. רק כי מישהו מפריע להם בביזנס קטלני שהורג אותנו בכל רובד בחיינו, אנחנו הפכנו לא רק לאויבים שלהם אלא הם רוצים שתאמינו שהפכנו גם לאויב של כל שאר אזרחי המדינה החיים איתנו. בשלב הזה אנחנו נוותר על השוואות לשואה, אנחנו פשוט נלך ישירות לפואנטה: קאם און בייבי לייט מיי פייר ! עיתונות אזרחית IE2020.NET נתראה בצד השני של ההיסטוריה.

כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפי 14/09/21 22:03

כשמעל מיליון אזרחים נעמדים על רגליהם בהתנגדות לכפייה ודיקטטורה, הממשלה והתאגידים שמבינים את חומרת המצב עושים קמפיין נגדם תחת הכותרת ׳מתנגדי חיסונים׳.

מעל מיליון גברים נשים וילדים, מכל שכבות האוכלוסיה במדינה של 9 מיליון אזרחים הפכו לתתי אדם רק כי בעצם העמידה שלהם על עקרונות כמו זכויות אדם וריבונות של האזרח על גופו החקוקים על בשרם, הם מאיימים בכך על ניסיון ההשתלטות העוין של תאגידי ביון, תאגידי ניסויים בבני אדם והסרסורים שהם שכרו בממשלה והשלטונות שלהם.

רק כי מישהו מפריע להם בביזנס קטלני שהורג אותנו בכל רובד בחיינו, אנחנו הפכנו לא רק לאויבים שלהם אלא הם רוצים שתאמינו שהפכנו גם לאויב של כל שאר אזרחי המדינה החיים איתנו.

בשלב הזה אנחנו נוותר על השוואות לשואה, אנחנו פשוט נלך ישירות לפואנטה:

קאם און בייבי לייט מיי פייר !

עיתונות אזרחית IE2020.NET
נתראה בצד השני של ההיסטוריה.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

5 1 vote
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x