לפני שבועיים דיברנו עם פליקס, אזרח ישראלי שחי הרבה שנים בקנדה, ומסייע בלוגיסטיקה של שיירת המחאה של נהגי המשאיות לאוטווה בירת קנדה במזרח המדינה ושיירות נוספות. היום אנחנו חוזרים לשיחה איתו כדי לקבל עדכונים ויש הרבה מהם. המחאה של שיירת נהגי המשאיות זו מחאה נגד תקנות הקורונה הדרקוניות שיש שם. תקנות קיצוניות מאוד והתנהגות שלטונית חסרת כל פרופורציה אפילו בסטנדרטים דיקטטוריים. דיברנו על מה שהתרחש והתפתח שם בשבועיים האחרונים כולל התדרדרות אפשרית של המחאה מול המשטרה השלטונות ועוד גורמים מוזרים אלימים אחרים שלא קשורים למחאה כמו לניסיון לחסל אותה. על זה ועוד בשידור המיוחד לפניכם. שתפו, תורידו את האפליקציה החדשה שלנו בקישור המצורף בחלונית השידור שבאתר ותצטרפו לשידורים החיים שאנחנו עושים כל יום. מאת: צוות עיתונות אזרחית שעה: 23:00 תאריך : 7.2.22 עוד תכנים וסרטונים ביוטיוב שלנו ובפודקאסט במגוון פלטפורמות האזנה. למעקב ועדכונים באתר וביוטיוב, ליחצו על הפעמון/כפתור האדום במסך הראשי. נשמח לתמיכה שלכם כדי שנוכל להשתפר ולהתייעל לפרטים נוספים דברו איתי במייל טלגרם או בפייסבוק או כאן.

לפני שבועיים דיברנו עם פליקס, אזרח ישראלי שחי הרבה 07/02/22 22:55

לפני שבועיים דיברנו עם פליקס, אזרח ישראלי שחי הרבה שנים בקנדה, ומסייע בלוגיסטיקה של שיירת המחאה של נהגי המשאיות לאוטווה בירת קנדה במזרח המדינה ושיירות נוספות.
היום אנחנו חוזרים לשיחה איתו כדי לקבל עדכונים ויש הרבה מהם.
המחאה של שיירת נהגי המשאיות זו מחאה נגד תקנות הקורונה הדרקוניות שיש שם. תקנות קיצוניות מאוד והתנהגות שלטונית חסרת כל פרופורציה אפילו בסטנדרטים דיקטטוריים.
דיברנו על מה שהתרחש והתפתח שם בשבועיים האחרונים כולל התדרדרות אפשרית של המחאה מול המשטרה השלטונות ועוד גורמים מוזרים אלימים אחרים שלא קשורים למחאה כמו לניסיון לחסל אותה.
על זה ועוד בשידור המיוחד לפניכם.
שתפו, תורידו את האפליקציה החדשה שלנו
בקישור המצורף בחלונית השידור שבאתר ותצטרפו לשידורים החיים שאנחנו עושים כל יום.

מאת: צוות עיתונות אזרחית
שעה: 23:00
תאריך : 7.2.22
עוד תכנים וסרטונים ביוטיוב שלנו
ובפודקאסט במגוון פלטפורמות האזנה.

למעקב ועדכונים באתר וביוטיוב, ליחצו על הפעמון/כפתור האדום במסך הראשי.

נשמח לתמיכה שלכם כדי שנוכל להשתפר ולהתייעל
לפרטים נוספים דברו איתי במייל טלגרם או בפייסבוק או כאן.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x