לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות. מישהי לפני שנה תרמה כמה לירות בודדות (חד פעמי) והחליטה שזה נותן לה בעלות וייפוי כח על העשייה שלי כאדם פרטי ולכן היא לא מוכנה שאני אטוס להציל אנשים שאני מכיר (וגם כאלה שלא) שנמצאים במלחמה עקובה מדם חסרי אמצעים וחסרי תקווה. אותה האשה בטוחה שהכמה לירות שהיא תרמה, משמשים אותי כדי לשכור מטוס פרטי (GLF650) כשמחיר של כזה דבר (מאה אלף דולר) חוצה את עלות האולפן של עיתונות אזרחית לכן הכמה שקלים הבודדים שלה ושל תורמים אחרים לטוב ולרע לא מגיעים אפילו ל3 אלף שח אז בטוח שלא ל300 אלף שצריך כדי בכלל לטוס לאנשהו, אבל מבחינתה אני שכרתי מטוס (אוי ואבוי) ואני מציל יהודים אוקראינים מסכנים ( מעשה נבלה ממש) שימו לב מה מפריע לאותה אשה: קללות והצלת בני אדם ממוות בטוח. שתהיה לכם שבת שלום ונקיה מאנשים כאלה ודומיהם. עיתונות אזרחית למען אנושות מיודעת יותר (לעצמה)

לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות. מישהי 05/08/22 17:04

לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות.
מישהי לפני שנה תרמה כמה לירות בודדות (חד פעמי) והחליטה שזה נותן לה בעלות וייפוי כח על העשייה שלי כאדם פרטי ולכן היא לא מוכנה שאני אטוס להציל אנשים שאני מכיר (וגם כאלה שלא) שנמצאים במלחמה עקובה מדם חסרי אמצעים וחסרי תקווה.
אותה האשה בטוחה שהכמה לירות שהיא תרמה, משמשים אותי כדי לשכור מטוס פרטי (GLF650) כשמחיר של כזה דבר (מאה אלף דולר) חוצה את עלות האולפן של עיתונות אזרחית לכן הכמה שקלים הבודדים שלה ושל תורמים אחרים לטוב ולרע לא מגיעים אפילו ל3 אלף שח אז בטוח שלא ל300 אלף שצריך כדי בכלל לטוס לאנשהו, אבל מבחינתה אני שכרתי מטוס (אוי ואבוי) ואני מציל יהודים אוקראינים מסכנים ( מעשה נבלה ממש)
שימו לב מה מפריע לאותה אשה:
קללות והצלת בני אדם ממוות בטוח.

שתהיה לכם שבת שלום ונקיה מאנשים כאלה ודומיהם.

עיתונות אזרחית
למען אנושות מיודעת יותר (לעצמה)

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x