לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות. מישהי לפני שנה תרמה כמה לירות בודדות (חד פעמי) והחליטה שזה נותן לה בעלות וייפוי כח על העשייה שלי כאדם פרטי ולכן היא לא מוכנה שאני אטוס להציל אנשים שאני מכיר (וגם כאלה שלא) שנמצאים במלחמה עקובה מדם חסרי אמצעים וחסרי תקווה. אותה האשה בטוחה שהכמה לירות שהיא תרמה, משמשים אותי כדי לשכור מטוס פרטי (GLF650) כשמחיר של כזה דבר (מאה אלף דולר) חוצה את עלות האולפן של עיתונות אזרחית לכן הכמה שקלים הבודדים שלה ושל תורמים אחרים לטוב ולרע לא מגיעים אפילו ל3 אלף שח אז בטוח שלא ל300 אלף שצריך כדי בכלל לטוס לאנשהו, אבל מבחינתה אני שכרתי מטוס (אוי ואבוי) ואני מציל יהודים אוקראינים מסכנים ( מעשה נבלה ממש) שימו לב מה מפריע לאותה אשה: קללות והצלת בני אדם ממוות בטוח. שתהיה לכם שבת שלום ונקיה מאנשים כאלה ודומיהם. עיתונות אזרחית למען אנושות מיודעת יותר (לעצמה)

לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות. מישהי 05/08/22 17:04

לקרוא ולא להאמין שיש בני אדם כאלה במציאות.
מישהי לפני שנה תרמה כמה לירות בודדות (חד פעמי) והחליטה שזה נותן לה בעלות וייפוי כח על העשייה שלי כאדם פרטי ולכן היא לא מוכנה שאני אטוס להציל אנשים שאני מכיר (וגם כאלה שלא) שנמצאים במלחמה עקובה מדם חסרי אמצעים וחסרי תקווה.
אותה האשה בטוחה שהכמה לירות שהיא תרמה, משמשים אותי כדי לשכור מטוס פרטי (GLF650) כשמחיר של כזה דבר (מאה אלף דולר) חוצה את עלות האולפן של עיתונות אזרחית לכן הכמה שקלים הבודדים שלה ושל תורמים אחרים לטוב ולרע לא מגיעים אפילו ל3 אלף שח אז בטוח שלא ל300 אלף שצריך כדי בכלל לטוס לאנשהו, אבל מבחינתה אני שכרתי מטוס (אוי ואבוי) ואני מציל יהודים אוקראינים מסכנים ( מעשה נבלה ממש)
שימו לב מה מפריע לאותה אשה:
קללות והצלת בני אדם ממוות בטוח.

שתהיה לכם שבת שלום ונקיה מאנשים כאלה ודומיהם.

עיתונות אזרחית
למען אנושות מיודעת יותר (לעצמה)

בדקו גם את

צוחק מי שצוחק אחרון -ממשלת נתניהו השישית

עדכון על עיתונות אזרחית

שיתוף לא הלכנו לשום מקום. אנחנו כרגע רק מפחיתים את כמות הפירסומים והשידורים. מאחר ומצב …

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x