לשלטונות חשובים אזרחים צייתנים ולא כאלה החושבים בכוחות עצמם, הבלתי רצויים. לכן אזרחים צייתנים נחשבים לאזרחים סוג א׳ בעוד האחרים, אלה המעיזים לחשוב בעצמם לעצמם נחשבים לאזרחים סוג ז׳, בכל תקופה השם של קהל ה׳בלתי רצויים׳ משתנה. פעם זה השחורים, פעם הערבים פעם נשים פעם הומוסקסואלים פעם היהודים ופעם זה פליטים בצבעים וממדינות שונות ומפורקות. בכל פעם השלטונות מנצלים את הצייתנים שיעשו בשבילם את עבודת ׳הניקיון׳ של כל אותם הבלתי רצויים שמעיזים להביע את רצונם ודעתם הלא נוחה. לנו בישראל בעיקר זכורה שואת היהודים, אבל לכל מי שכבר טייל בעולם ובספרי ההיסטוריה, בטח כבר נחשף לשואה המקומית של ׳הבלתי רצויים׳ באותו האיזור והמקומות בהם טייל וביקר. כן, גם להומוסקסואלים בהיסטוריה יש עבר (ועדיין כיום במקומות רבים בעולם) של רדיפה והיסטוריה מרוצפת בדם והשמדה בדרכים נוראיות. גם לנשים שבעבר נרדפו כמכשפות ונשרפו בעודן בחיים וכיום עוד נאבקות על שיוויון ומקום שווה בחברה, יש היסטוריה מלאה בתפקיד ׳הבלתי רצויים׳. כיום אנחנו נכנסים לעידן חדש בו השלטונות מגדירים אוכלוסיה חדשה של בלתי רצויים שהם כל אלו שהעזו לחשוב בעצמם ולהגיע למסקנה שהשלטונות משקרים בנושא הקורונה במגוון דרכים ומידעים. השלטונות מכוונים את כל הכלים והתותחים שלהם כדי להכניע ולמחוק את הקבוצה ׳המתריסה׳ הזו ומכאן שההיסטוריה נידונה לחזור על עצמה . השלטונות במעשיהם גוזרים לכליון את דינם של המוני אנשים. מהצד שלהם, מצד הצייתנים ומצד האנשים החופשיים. החורף מגיע. תנהגו בהתאם. עיתונות אזרחית IE2020.NET

לשלטונות חשובים אזרחים צייתנים ולא כאלה החושבים בכ 23/08/21 07:12

לשלטונות חשובים אזרחים צייתנים ולא כאלה החושבים בכוחות עצמם, הבלתי רצויים.
לכן אזרחים צייתנים נחשבים לאזרחים סוג א׳ בעוד האחרים, אלה המעיזים לחשוב בעצמם לעצמם נחשבים לאזרחים סוג ז׳, בכל תקופה השם של קהל ה׳בלתי רצויים׳ משתנה.
פעם זה השחורים, פעם הערבים פעם נשים פעם הומוסקסואלים פעם היהודים ופעם זה פליטים בצבעים וממדינות שונות ומפורקות.
בכל פעם השלטונות מנצלים את הצייתנים שיעשו בשבילם את עבודת ׳הניקיון׳ של כל אותם הבלתי רצויים שמעיזים להביע את רצונם ודעתם הלא נוחה.
לנו בישראל בעיקר זכורה שואת היהודים, אבל לכל מי שכבר טייל בעולם ובספרי ההיסטוריה, בטח כבר נחשף לשואה המקומית של ׳הבלתי רצויים׳ באותו האיזור והמקומות בהם טייל וביקר.
כן, גם להומוסקסואלים בהיסטוריה יש עבר (ועדיין כיום במקומות רבים בעולם) של רדיפה והיסטוריה מרוצפת בדם והשמדה בדרכים נוראיות.
גם לנשים שבעבר נרדפו כמכשפות ונשרפו בעודן בחיים וכיום עוד נאבקות על שיוויון ומקום שווה בחברה, יש היסטוריה מלאה בתפקיד ׳הבלתי רצויים׳.

כיום אנחנו נכנסים לעידן חדש בו השלטונות מגדירים אוכלוסיה חדשה של בלתי רצויים שהם כל אלו שהעזו לחשוב בעצמם ולהגיע למסקנה שהשלטונות משקרים בנושא הקורונה במגוון דרכים ומידעים.
השלטונות מכוונים את כל הכלים והתותחים שלהם כדי להכניע ולמחוק את הקבוצה ׳המתריסה׳ הזו ומכאן שההיסטוריה נידונה לחזור על עצמה .
השלטונות במעשיהם גוזרים לכליון את דינם של המוני אנשים. מהצד שלהם, מצד הצייתנים ומצד האנשים החופשיים.

החורף מגיע. תנהגו בהתאם.

עיתונות אזרחית IE2020.NET

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x