"מה שבבירור עבור האוכלוסייה בסיכון גבוה חיוני לחלוטין, אבל עבור האוכלוסייה הרחבה במונחים של הגנה עליהם, זה נראה שזה מחזיק מעמד היטב לאורך זמן – כנראה בגלל תגובות תאיות חיסוניות מספיקות, אבל איננו רואים אינדיקציה לכך. לכן, לא ברור אם כולם צריכים לקבל את הבוסטר, ולא רק תת-קבוצה של האוכלוסייה שבבירור תהיה בסיכון גבוה למחלה חמורה". * ד"ר קודי מייסנר, שאף הוא תומך במתן החיסון, הבהיר שהוא לא חושב שהבוסטרים "יביאו להבדל גדול בהתנהגות המגיפה הזו". יתירה מכך, לדבריו, המספרים מארה"ב אחרי המנה השנייה לא מתיישבים עם הנתונים המדווחים מישראל. "אתם מבינים מה יקרה אם ניתן מנה שלישית ונראה שזה קורה אפילו על פי המספרים שראינו מישראל? אנחנו באמת יכולים לאשר דבר כזה?". את השורה התחתונה אתם כבר יודעים – אישור הבוסטר לבני 16 ומעלה נדחה ברוב מוחץ של 16 ל-2, והוא אושר, בהצבעה נוספת, אך ורק לבני 65 ומעלה. להחלטה הזו יש שתי משמעויות אדירות: האחת, שה-FDA למעשה זרק את פרייס ואת מחקר הגרבידג' (אין מילה אחרת) שלה ושל משרד הבריאות מכל המדרגות והבהירו שהניסוי שלהם נכשל. המשמעות השנייה היא שלא זו בלבד שמשרד הבריאות מבצע כאן ניסוי חדש, עצום ממדים, עבור חברה מסחרית – אלא חיסן פה בבוסטר בלי הכרה שלושה מיליון אנשים, באיומים של שלילת התו הירוק, שלילת הפרנסה ואף שלילת טיפול רפואי מכל מי שלא יסכים להשתתף בניסוי החדש הזה, כולל אלו שכבר קיבלו שתי מנות – וזאת, מבלי שיש לו בדל ידע או מושג ירוק ביחס לבטיחות וליעילות. לזה, במילה אחת, קוראים פשע. וכל זה, בחסות ההסכם המושחר עם פייזר, וכדי שהחברה המסחרית תוכל להגיש לאישור ה-FDA, במהירות תוצאות חמות מהמעבדה האנושית ששמה ישראל (מן הסתם היו חשובות להם במיוחד התוצאות על הצעירים, מה שיכול, תיאורטית, להסביר את קמפיין ההסתה המטורף שהשיקה הממשלה) – תוצאות שהן קריטיות שכן מחקר אמיתי, איכותי, כפול סמיות, בעל זרוע פלצבו, גדול ועם מעקב ממושך, אין לה. פשוט אין. וכאן מגיעה הנקודה החשובה: אם משרד הבריאות ממשיך להזריק את הבוסטר לכלל הגילאים, שלא לדבר על התניית המשך התו הירוק בקבלתו – הוא מבצע חטא על פשע חמור מאין כמותו, שכן בעוד שעד כה, קמפיין ניסוי הבוסטר היה *ללא* אישור ה-FDA – כעת הוא *בניגוד מוחלט* להחלטת ה-FDA, ולאחר שמומחי ה-FDA הכריעו שאין די ראיות לבטיחותו וליעילותו. לאן יילך משרד הבריאות מכאן? לא צריך לעצור את הנשימה או להתנבא. כבר אתמול בלילה משרד הבריאות הבהיר שלא רק שהוא לא חושב להפסיק עם תוכנית הבוסטר שה-FDA דחה, אלא שהוא ימשיך, שוב, להונות את הציבור. בשעת לילה מאוחרת עבדו אנשי הפרסום של המשרד שעות נוספות, ופרסמו, תאמינו או לא, הודעה לעיתונות שמתעלמת מהדחייה המדהדת, ובמקום זה ממקדת את הפוקוס על העובדה שה-FDA כן אישר את החיסון לבני 65 ומעלה, ומספרת לציבור שאיזה יופי, ה-FDA, "בדיוק כפי שנעשה תחילה אצלנו". ולא הסתפקו בכך אלא טענו, בלי בושה, ש"בכך נתן ה-FDA תוקף למבצע החיסון השלישי אשר החל בישראל". אין ספק, המצב של הממשלה ומשרד הבריאות פה מסובך: 3 מיליון אזרחים התעוררו היום בבוקר לידיעה שהם רומו, ושלמי שרימה אותם אין מושג ירוק מהן ההשלכות הבריאותיות של התרמית הזו. האם הם יכולים בשלב הזה להודות שביצעו את אחת התרמיות הגדולות בהיסטוריה של ממשלה על עמה שלה? לא פשוט. ומה יקרה עכשיו? האם הם יצליחו עכשיו להמשיך בתרמית? התשובה, אנשים יקרים, תלויה רק בכם. יפה שיר רז ד"ר לתקשורת

“מה שבבירור עבור האוכלוסייה בסיכון גבוה חיוני לחלו 19/09/21 02:46

“מה שבבירור עבור האוכלוסייה בסיכון גבוה חיוני לחלוטין, אבל עבור האוכלוסייה הרחבה במונחים של הגנה עליהם, זה נראה שזה מחזיק מעמד היטב לאורך זמן – כנראה בגלל תגובות תאיות חיסוניות מספיקות, אבל איננו רואים אינדיקציה לכך. לכן, לא ברור אם כולם צריכים לקבל את הבוסטר, ולא רק תת-קבוצה של האוכלוסייה שבבירור תהיה בסיכון גבוה למחלה חמורה”.

* ד”ר קודי מייסנר, שאף הוא תומך במתן החיסון, הבהיר שהוא לא חושב שהבוסטרים “יביאו להבדל גדול בהתנהגות המגיפה הזו”. יתירה מכך, לדבריו, המספרים מארה”ב אחרי המנה השנייה לא מתיישבים עם הנתונים המדווחים מישראל. “אתם מבינים מה יקרה אם ניתן מנה שלישית ונראה שזה קורה אפילו על פי המספרים שראינו מישראל? אנחנו באמת יכולים לאשר דבר כזה?”.

את השורה התחתונה אתם כבר יודעים – אישור הבוסטר לבני 16 ומעלה נדחה ברוב מוחץ של 16 ל-2, והוא אושר, בהצבעה נוספת, אך ורק לבני 65 ומעלה.

להחלטה הזו יש שתי משמעויות אדירות:

האחת, שה-FDA למעשה זרק את פרייס ואת מחקר הגרבידג’ (אין מילה אחרת) שלה ושל משרד הבריאות מכל המדרגות והבהירו שהניסוי שלהם נכשל.

המשמעות השנייה היא שלא זו בלבד שמשרד הבריאות מבצע כאן ניסוי חדש, עצום ממדים, עבור חברה מסחרית – אלא חיסן פה בבוסטר בלי הכרה שלושה מיליון אנשים, באיומים של שלילת התו הירוק, שלילת הפרנסה ואף שלילת טיפול רפואי מכל מי שלא יסכים להשתתף בניסוי החדש הזה, כולל אלו שכבר קיבלו שתי מנות – וזאת, מבלי שיש לו בדל ידע או מושג ירוק ביחס לבטיחות וליעילות.

לזה, במילה אחת, קוראים פשע.

וכל זה, בחסות ההסכם המושחר עם פייזר, וכדי שהחברה המסחרית תוכל להגיש לאישור ה-FDA, במהירות תוצאות חמות מהמעבדה האנושית ששמה ישראל (מן הסתם היו חשובות להם במיוחד התוצאות על הצעירים, מה שיכול, תיאורטית, להסביר את קמפיין ההסתה המטורף שהשיקה הממשלה) – תוצאות שהן קריטיות שכן מחקר אמיתי, איכותי, כפול סמיות, בעל זרוע פלצבו, גדול ועם מעקב ממושך, אין לה. פשוט אין.

וכאן מגיעה הנקודה החשובה: אם משרד הבריאות ממשיך להזריק את הבוסטר לכלל הגילאים, שלא לדבר על התניית המשך התו הירוק בקבלתו – הוא מבצע חטא על פשע חמור מאין כמותו, שכן בעוד שעד כה, קמפיין ניסוי הבוסטר היה *ללא* אישור ה-FDA – כעת הוא *בניגוד מוחלט* להחלטת ה-FDA, ולאחר שמומחי ה-FDA הכריעו שאין די ראיות לבטיחותו וליעילותו.

לאן יילך משרד הבריאות מכאן?

לא צריך לעצור את הנשימה או להתנבא. כבר אתמול בלילה משרד הבריאות הבהיר שלא רק שהוא לא חושב להפסיק עם תוכנית הבוסטר שה-FDA דחה, אלא שהוא ימשיך, שוב, להונות את הציבור.
בשעת לילה מאוחרת עבדו אנשי הפרסום של המשרד שעות נוספות, ופרסמו, תאמינו או לא, הודעה לעיתונות שמתעלמת מהדחייה המדהדת, ובמקום זה ממקדת את הפוקוס על העובדה שה-FDA כן אישר את החיסון לבני 65 ומעלה, ומספרת לציבור שאיזה יופי, ה-FDA, “בדיוק כפי שנעשה תחילה אצלנו”. ולא הסתפקו בכך אלא טענו, בלי בושה, ש”בכך נתן ה-FDA תוקף למבצע החיסון השלישי אשר החל בישראל”.

אין ספק, המצב של הממשלה ומשרד הבריאות פה מסובך: 3 מיליון אזרחים התעוררו היום בבוקר לידיעה שהם רומו, ושלמי שרימה אותם אין מושג ירוק מהן ההשלכות הבריאותיות של התרמית הזו. האם הם יכולים בשלב הזה להודות שביצעו את אחת התרמיות הגדולות בהיסטוריה של ממשלה על עמה שלה? לא פשוט.

ומה יקרה עכשיו? האם הם יצליחו עכשיו להמשיך בתרמית?
התשובה, אנשים יקרים, תלויה רק בכם.

יפה שיר רז ד”ר לתקשורת

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x