מכח סמכותו של משטר דיקטטורי באיצטלה של צווי בריאות ושאר ירקות, לכפות את זרועות הביצוע שלו כדוגמת עניים במדים מסוגים שונים, כלפי אוכלוסיות שונות שלא נימנות על הצייתנים ושרתי התאגידים על שלוחותיהם כגון חברי כנסת. מבחינת המערכת, הדיקטטורה הזו,כמו שהשף חיים כהן אמר, צריך אותה מידי פעם רק מה שהוא וחבריו כנראה שוכחים שמעתה ההתנגדות לדיקטטורה הזו יהיה מעשה פשע. הבעיה עם שלטונות שלא כמו עם בישולים היא שאי אפשר מידי פעם לזרות קצת דיקטטורה על נתחים בעם בציפייה שזה ייתן טעם טוב ושהציבור יאכל את זה. ברגע שנתח אחד נשרף, כל המנה כמו המדינה, הולכת לפח. בברכת שנה טובה ושאלוהים ייגמול לכולנו את גמולינו על כל מה שעשינו ו/או הדברים שהיינו אמורים לעשות ונימנענו מעשותם. עיתונות אזרחית IE2020.NET

מכח סמכותו של משטר דיקטטורי באיצטלה של צווי בריאות 17/09/21 00:43

מכח סמכותו של משטר דיקטטורי באיצטלה של צווי בריאות ושאר ירקות, לכפות את זרועות הביצוע שלו כדוגמת עניים במדים מסוגים שונים, כלפי אוכלוסיות שונות שלא נימנות על הצייתנים ושרתי התאגידים על שלוחותיהם כגון חברי כנסת.

מבחינת המערכת, הדיקטטורה הזו,כמו שהשף חיים כהן אמר, צריך אותה מידי פעם רק מה שהוא וחבריו כנראה שוכחים שמעתה ההתנגדות לדיקטטורה הזו יהיה מעשה פשע.

הבעיה עם שלטונות שלא כמו עם בישולים היא שאי אפשר מידי פעם לזרות קצת דיקטטורה על נתחים בעם בציפייה שזה ייתן טעם טוב ושהציבור יאכל את זה.
ברגע שנתח אחד נשרף, כל המנה כמו המדינה, הולכת לפח.

בברכת שנה טובה ושאלוהים ייגמול לכולנו את גמולינו על כל מה שעשינו ו/או הדברים שהיינו אמורים לעשות ונימנענו מעשותם.

עיתונות אזרחית IE2020.NET

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x