משרד הבריאות עושה בדיוק כפי שחזינו ואמרנו: האשמת הקורבן. הם מאשימים אותנו הקורבנות של הדיקטטורה שהם מיישמים כאן, בכך שאנחנו מתנגדים למהלכים המאיימים המסיתים והרצחניים שלהם נגד אוכלוסייה המונה מעל 4 מיליון אזרחים/אזרחיות תושבים ותושבות. אמרנו והזהרנו שהם ישקרו וימציאו סיפורי מעשיות ובדיות כאילו מישהו מאיים עליהם שהרי הם כאלה מלאכים וצדיקים שעצם ההתנגדות לסכנות הרצחניות שלהם הופך את המתנגד למאיים. אנחנו לא מתבלבלים גם כשהם מאיימים עלינו בקמפיינים שעולים להם מיליונים מכספי הציבור להפיק. אנחנו לא מפחדים גם כשהם משתמשים בנו כמגן אנושי להזיות המסוכנות וההצגות העלובות שלהם. אנחנו נעמוד מול כל גורם שיאיים עלינו בכל דרך. אנחנו הריבון של מה שזה לא יהיה שהולך כאן. לטוב או לרע. אנחנו ניקח את המטאטא וננקה מכאן כל איום חולני פסיכוטי כדוגמת משרד הבריאות ותאגידיו הקטלניים. הם ישתינו על הציבור והציבור אולי יירטב. אבל כשהציבור יסיים לחרבן עליהם, הם כבר לא ישתינו על אף אחד. האיום היחיד שיש כאן זה מצד השלטונות ומשרד הבריאות על שליחיהם המסוכנים. ידע זאת כל אחד בישראל ובעולם, אנחנו נמות חופשיים לפחות באותה המידה בה נולדנו. כבני אדם. ברינג איט און ביצ׳ז.

משרד הבריאות עושה בדיוק כפי שחזינו ואמרנו: האשמת 30/10/21 20:17

משרד הבריאות עושה בדיוק כפי שחזינו ואמרנו:
האשמת הקורבן.
הם מאשימים אותנו הקורבנות של הדיקטטורה שהם מיישמים כאן, בכך שאנחנו מתנגדים למהלכים המאיימים המסיתים והרצחניים שלהם נגד אוכלוסייה המונה מעל 4 מיליון אזרחים/אזרחיות תושבים ותושבות.
אמרנו והזהרנו שהם ישקרו וימציאו סיפורי מעשיות ובדיות כאילו מישהו מאיים עליהם שהרי הם כאלה מלאכים וצדיקים שעצם ההתנגדות לסכנות הרצחניות שלהם הופך את המתנגד למאיים.

אנחנו לא מתבלבלים גם כשהם מאיימים עלינו בקמפיינים שעולים להם מיליונים מכספי הציבור להפיק.
אנחנו לא מפחדים גם כשהם משתמשים בנו כמגן אנושי להזיות המסוכנות וההצגות העלובות שלהם.
אנחנו נעמוד מול כל גורם שיאיים עלינו בכל דרך.
אנחנו הריבון של מה שזה לא יהיה שהולך כאן. לטוב או לרע. אנחנו ניקח את המטאטא וננקה מכאן כל איום חולני פסיכוטי כדוגמת משרד הבריאות ותאגידיו הקטלניים.
הם ישתינו על הציבור והציבור אולי יירטב.
אבל כשהציבור יסיים לחרבן עליהם, הם כבר לא ישתינו על אף אחד.

האיום היחיד שיש כאן זה מצד השלטונות ומשרד הבריאות על שליחיהם המסוכנים.

ידע זאת כל אחד בישראל ובעולם, אנחנו נמות חופשיים לפחות באותה המידה בה נולדנו. כבני אדם.

ברינג איט און ביצ׳ז.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

3 2 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x