נולדתי וגדלתי בתוך הפיצוץ של הכור הגרעיני בצ׳רנובל, אז הם לא מאיימים עלינו עם הקורונה העונתית המשעשעת שלהם. אנחנו מחרבנים עליהם את כל הקרינה שאכלנו ושתינו עם עודף לאיזה מכת בכורות קטנה מהצד גם אם צריך. בלי טישיו ובלי סוכריות מציצה. מגיפת קורונה אעלק.....חחחחחחח לחם ושעשועים. לחם ושעשועים.

נולדתי וגדלתי בתוך הפיצוץ של הכור הגרעיני בצ׳רנובל 29/01/22 05:28

נולדתי וגדלתי בתוך הפיצוץ של הכור הגרעיני בצ׳רנובל, אז הם לא מאיימים עלינו עם הקורונה העונתית המשעשעת שלהם.
אנחנו מחרבנים עליהם את כל הקרינה שאכלנו ושתינו עם עודף לאיזה מכת בכורות קטנה מהצד גם אם צריך. בלי טישיו ובלי סוכריות מציצה.
מגיפת קורונה אעלק…..חחחחחחח
לחם ושעשועים. לחם ושעשועים.

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x