שידור חי בשעה 14:00 באתר באפליקציה וביוטיוב. היום יותר מתמיד קל לראות את מה שדור ההורים והסבים שלנו לא היו מצליחים לראות או להאמין לו בשנות ה40 של המאה הקודמת > שאין לנו לא עצמאות ולא מדינה! באותם שנים הבריטים לכאורה עזבו את ישראל, הנקודה הכי חשובה לכלכלה שלהם דאז ולאימפריה הבריטית, רק כדי לתת אותה לכאורה לחבורת פורעי חוק ציונים/יהודים שיעשו בה ככל העולה על רוחם. לא סביר בעליל ולא הגיוני הסיפורי סבתא האלה. הדור של ההורים/סבים שלנו האמין שזה הגיוני ושאין בזה שום דבר חשוד. בשידור החי היום אנחנו נספר את האמת על המהלך הבריטי ואיך הישראלים נפלו בפח של כובשים קולוניאליסטים מוכשרים. על המשמעויות של השקר המתמשך הזה עלינו ועל ההיסטוריה. על זה ועוד בשידור בשעה 14:00 באתר באפקליציה וביוטיוב שלנו. האתר שלנו https://ie2020.net היוטיוב https://www.youtube.com/channel/UCXSiIRWFAJpt028VNfG8z3g האפליקציה להורדה https://play.google.com/store/apps/de... תתמכו בנו כאן: https://www.civilpress.net/ פודקאסטים של כל השידורים https://anchor.fm/ie2020net הטלגרם שלנו HTTP://T.ME/IE2020NET

שידור חי בשעה 14:00 באתר באפליקציה וביוטיוב. היום 06/05/22 12:50

שידור חי בשעה 14:00 באתר באפליקציה וביוטיוב.

היום יותר מתמיד קל לראות את מה שדור ההורים והסבים שלנו לא היו מצליחים לראות או להאמין לו בשנות ה40 של המאה הקודמת > שאין לנו לא עצמאות ולא מדינה!
באותם שנים הבריטים לכאורה עזבו את ישראל, הנקודה הכי חשובה לכלכלה שלהם דאז ולאימפריה הבריטית, רק כדי לתת אותה לכאורה לחבורת פורעי חוק ציונים/יהודים שיעשו בה ככל העולה על רוחם.
לא סביר בעליל ולא הגיוני הסיפורי סבתא האלה.
הדור של ההורים/סבים שלנו האמין שזה הגיוני ושאין בזה שום דבר חשוד.
בשידור החי היום אנחנו נספר את האמת על המהלך הבריטי ואיך הישראלים נפלו בפח של כובשים קולוניאליסטים מוכשרים. על המשמעויות של השקר המתמשך הזה עלינו ועל ההיסטוריה.
על זה ועוד בשידור בשעה 14:00 באתר באפקליציה וביוטיוב שלנו.
האתר שלנו

עמוד הבית


היוטיוב
https://www.youtube.com/channel/UCXSiIRWFAJpt028VNfG8z3g
האפליקציה להורדה
https://play.google.com/store/apps/de…
תתמכו בנו כאן:
https://www.civilpress.net/
פודקאסטים של כל השידורים

הטלגרם שלנו
HTTP://T.ME/IE2020NET

בדקו גם את

צוחק מי שצוחק אחרון -ממשלת נתניהו השישית

עדכון על עיתונות אזרחית

שיתוף לא הלכנו לשום מקום. אנחנו כרגע רק מפחיתים את כמות הפירסומים והשידורים. מאחר ומצב …

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x