שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://ie2020.net/ משרד הבריאות על נציגיו, הממשלה על נציגיה והתאגידים שמרכיבים אותם החליטו להפוך את המשבר של השנתיים האחרונות להזדמנות עיסקית ודיקטטורית שמצליחה להם מאוד. בשבילם ניסויים בבני אדם וטרור דיקטטורי זה כמו מנה חמה שהם מנשנשים בין הקדנציות. בשביל חלק מהאזרחים שנפלו בפח, החיסונים הסידרתיים לקורונה כמו גם השקרים שהם מאמינים בהם, זה כמו מנה חמה שאפשר לחמם ולנשנש בין סגר ובידוד אחד למשנהו במחשבה שזה סעודה מלכים בריאה ומזינה. היצטרפו אלינו לשעה של סאטירה נשכנית וניתוח קטעי חדשות ומדיה שעשו את השבוע בדגש על כל אותם ההזויים בתקשורת שפשוט משקרים וממציאים הזיות בלי הפסקה. על זה ועוד בתכנית לפניכם 'מנה חמה - דיבורצפוף' עיתונות אזרחית נתראה בשידור בשעה 22:00 באתר ורק האתר שלנו https://ie2020.net/

שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://i 18/01/22 18:18

שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://ie2020.net/
משרד הבריאות על נציגיו, הממשלה על נציגיה והתאגידים שמרכיבים אותם החליטו להפוך את המשבר של השנתיים האחרונות להזדמנות עיסקית ודיקטטורית שמצליחה להם מאוד.
בשבילם ניסויים בבני אדם וטרור דיקטטורי זה כמו מנה חמה שהם מנשנשים בין הקדנציות.
בשביל חלק מהאזרחים שנפלו בפח, החיסונים הסידרתיים לקורונה כמו גם השקרים שהם מאמינים בהם, זה כמו מנה חמה שאפשר לחמם ולנשנש בין סגר ובידוד אחד למשנהו במחשבה שזה סעודה מלכים בריאה ומזינה.
היצטרפו אלינו לשעה של סאטירה נשכנית וניתוח קטעי חדשות ומדיה שעשו את השבוע בדגש על כל אותם ההזויים בתקשורת שפשוט משקרים וממציאים הזיות בלי הפסקה.

על זה ועוד בתכנית לפניכם
'מנה חמה – דיבורצפוף'
עיתונות אזרחית
נתראה בשידור בשעה 22:00 באתר ורק האתר שלנו https://ie2020.net/

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x