שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://ie2020.net/ משרד הבריאות על נציגיו, הממשלה על נציגיה והתאגידים שמרכיבים אותם החליטו להפוך את המשבר של השנתיים האחרונות להזדמנות עיסקית ודיקטטורית שמצליחה להם מאוד. בשבילם ניסויים בבני אדם וטרור דיקטטורי זה כמו מנה חמה שהם מנשנשים בין הקדנציות. בשביל חלק מהאזרחים שנפלו בפח, החיסונים הסידרתיים לקורונה כמו גם השקרים שהם מאמינים בהם, זה כמו מנה חמה שאפשר לחמם ולנשנש בין סגר ובידוד אחד למשנהו במחשבה שזה סעודה מלכים בריאה ומזינה. היצטרפו אלינו לשעה של סאטירה נשכנית וניתוח קטעי חדשות ומדיה שעשו את השבוע בדגש על כל אותם ההזויים בתקשורת שפשוט משקרים וממציאים הזיות בלי הפסקה. על זה ועוד בתכנית לפניכם 'מנה חמה - דיבורצפוף' עיתונות אזרחית נתראה בשידור בשעה 22:00 באתר ורק האתר שלנו https://ie2020.net/

שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://i 18/01/22 18:18

שידור חי הלילה ב22:00 באתר ורק באתר שלנו https://ie2020.net/
משרד הבריאות על נציגיו, הממשלה על נציגיה והתאגידים שמרכיבים אותם החליטו להפוך את המשבר של השנתיים האחרונות להזדמנות עיסקית ודיקטטורית שמצליחה להם מאוד.
בשבילם ניסויים בבני אדם וטרור דיקטטורי זה כמו מנה חמה שהם מנשנשים בין הקדנציות.
בשביל חלק מהאזרחים שנפלו בפח, החיסונים הסידרתיים לקורונה כמו גם השקרים שהם מאמינים בהם, זה כמו מנה חמה שאפשר לחמם ולנשנש בין סגר ובידוד אחד למשנהו במחשבה שזה סעודה מלכים בריאה ומזינה.
היצטרפו אלינו לשעה של סאטירה נשכנית וניתוח קטעי חדשות ומדיה שעשו את השבוע בדגש על כל אותם ההזויים בתקשורת שפשוט משקרים וממציאים הזיות בלי הפסקה.

על זה ועוד בתכנית לפניכם
‘מנה חמה – דיבורצפוף’
עיתונות אזרחית
נתראה בשידור בשעה 22:00 באתר ורק האתר שלנו https://ie2020.net/

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x