שימו לב: כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה באוקראינה זהים, לצערינו אין לנו אלא לקבוע כי מדובר בקמפיין רצחני המנוהל לא על ידי פוטין מול זלנסקי לבדם אלא על ידי בעלי עניין תאגידיים רבים ובינלאומיים. במילים אחרות מנהיגי העולם והתאגידים שמנהלים אותם, דוחפים ומנהלים על חשבון אזרחי העולם קמפיין שואה של סדר עולמי חדש. בדיוק כמו שהם רוצים ובדיוק כשם שהם עשו במלחמת העולם הקודמת. לדעתי האישית יש הכרח בהשמדת מנהיגי התאגידים והמדינות והמשפחות שלהם. אחרת הם ישמידו אותנו כפי שהם עושים עכשיו באוקראינה ורוסיה. כל דבר פחות מזה הוא לפלפיזם בסגנון יד ושם. נתראה בשידור הקרוב.

שימו לב: כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה 14/03/22 11:47

שימו לב:
כשכל הסימנים בין הצגת הקורונה לבין ההצגה באוקראינה זהים, לצערינו אין לנו אלא לקבוע כי מדובר בקמפיין רצחני המנוהל לא על ידי פוטין מול זלנסקי לבדם אלא על ידי בעלי עניין תאגידיים רבים ובינלאומיים.
במילים אחרות מנהיגי העולם והתאגידים שמנהלים אותם, דוחפים ומנהלים על חשבון אזרחי העולם קמפיין שואה של סדר עולמי חדש. בדיוק כמו שהם רוצים ובדיוק כשם שהם עשו במלחמת העולם הקודמת.

לדעתי האישית יש הכרח בהשמדת מנהיגי התאגידים והמדינות והמשפחות שלהם. אחרת הם ישמידו אותנו כפי שהם עושים עכשיו באוקראינה ורוסיה.
כל דבר פחות מזה הוא לפלפיזם בסגנון יד ושם.

נתראה בשידור הקרוב.

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x