תהיו רגועים לדעת שאין שום עליה דרמטית בשום דבר מלבד בחרדה מומצאת, זה נטו שקר של השלטונות והתאגידים שלהם כדי להסליל את הציבור להתעצבן על מי שלא התחסן במחשבה שזה הדבר היחיד שעומד בין פתרון סופי להמשך משבר מדומה של קורונה. וזו עובדה מדעית. אם הייתה מגיפה כולכם הייתם מתים מזמן. נתראה בשידור הקרוב בשעה 16:00 באתר וביוטיוב שלנו.

תהיו רגועים לדעת שאין שום עליה דרמטית בשום דבר מלב 09/01/22 10:54

תהיו רגועים לדעת שאין שום עליה דרמטית בשום דבר מלבד בחרדה מומצאת, זה נטו שקר של השלטונות והתאגידים שלהם כדי להסליל את הציבור להתעצבן על מי שלא התחסן במחשבה שזה הדבר היחיד שעומד בין פתרון סופי להמשך משבר מדומה של קורונה.
וזו עובדה מדעית. אם הייתה מגיפה כולכם הייתם מתים מזמן.
נתראה בשידור הקרוב בשעה 16:00 באתר וביוטיוב שלנו.

בדקו גם את

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020 24/09/22 17:30

הערב ב21:00 שידור ראש השנה מהאולפן https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/ איליאן מרשק וזיו קינן בשידור אקטואליה קליל מלא דבש ותפוחי עץ בסגנון כותרות, כתבות ושיחות בנושאי דיומא. השפה לא תהיה עממית ולא מנומסת ועל המרקע לא נציג מחזות עממיים בנוסח אשכנז בואך גפילטע-דיש. פשוט תצטרפו אלינו באתר ב21:00 ונתראה בכיף ובשמחה. הירשמו באתר שלנו בפעמון האדום מימין למטה, שתפו, תגיבו ותתמכו בנו כי מישהו צריך לנהל כאן אולפן חדשות ולהריץ תכנים שיעשו אותנו לאנושות מיודעת יותר. נתראה הערב בתשע. עיתונות אזרחית https://ie2020.net/video/be-shana-tova-mice-chase-live-from-our-studio/

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x