רופא בישראל, מנכ''ל משרד הבריאות לשעבר, פרופ' חזי לוי קרא בגלוי ובלי בעיה לשים את הדמוקרטיה בצד כי זה לא נח לו עם המלחמה בקורונה. ויש שם מאות אלפים של דבילים עכשיו בהפגנות שמסכימים איתו למרות זיוני השכל שלהם על פגיעה בדמוקרטיה מצד נתניהו וחבורת הזבל סביבו. כלומר על הזין שלהם הדמוקרטיה, זה פשוט מרגיז אותם שהדיקטטורה מגיעה מנתניהו ולא מהם, כי כשזה דיקטטורה לטובת קורונה זה בסדר אבל כשזה דיקטטורה לטובת מחלות נפש לאומניות זה לא בסדר. אנחנו מזכירים לכל הקפואים הטיפשים שהסכימו לתקנות הקורונה לזריקות ומסיכות, תאכלו את המה שאכלתם חצופים טיפשים ומסוכנים שכמוכם. עיתונות אזרחית.

רופא בישראל, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, פרופ' חזי 12/02/23 22:50

רופא בישראל, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, פרופ' חזי לוי קרא בגלוי ובלי בעיה לשים את הדמוקרטיה בצד כי זה לא נח לו עם המלחמה בקורונה.
ויש שם מאות אלפים של דבילים עכשיו בהפגנות שמסכימים איתו למרות זיוני השכל שלהם על פגיעה בדמוקרטיה מצד נתניהו וחבורת הזבל סביבו.
כלומר על הזין שלהם הדמוקרטיה, זה פשוט מרגיז אותם שהדיקטטורה מגיעה מנתניהו ולא מהם, כי כשזה דיקטטורה לטובת קורונה זה בסדר אבל כשזה דיקטטורה לטובת מחלות נפש לאומניות זה לא בסדר.
אנחנו מזכירים לכל הקפואים הטיפשים שהסכימו לתקנות הקורונה לזריקות ומסיכות, תאכלו את המה שאכלתם חצופים טיפשים ומסוכנים שכמוכם.

עיתונות אזרחית.

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x