שבת שלום, לאחרונה שוחחתי עם ישי הדס ממובילי מחאת 'קריים מיניסטר' (בלפור) בנוסף שוחחתי עם יאיר אולמרט (האחיין של...) העורך דין שגם מוביל חזית נגד נתניהו ושוחחתי עם תומר קוקס מדען בתחום חקר הסרטן על התקופה האחרונה. עם כולם שוחחתי על אותם נושאים בדיוק. לחלקם פחות התחבר החיבור בין דיקטטורת קורונה לדיקטטורת הימין והשמאל בישראל.... אבל היה נעים לשוחח ולהתווכח איתם. הראיונות יעלו במהלך השבוע הקרוב. כמו כן ביום חמישי הקרוב אנחנו מצלמים פאנל מיוחד של אנשי מקצוע ומובילי דעה בנושא הגילויים העדכניים בפרשת ההסתרה של משרד הבריאות בנושא הקורונה. אני אשמח לתמיכה כספית מקצועית ועזרה של עורכי וידאו כדי לערוך כתוביות לראיונות האלה ואחרים איליאן עיתונות אזרחית למען אנושות מיודעת יותר WWW.IE2020.NET

שבת שלום, לאחרונה שוחחתי עם ישי הדס ממובילי מחאת 13/01/23 15:24

שבת שלום,
לאחרונה שוחחתי עם ישי הדס ממובילי מחאת ‘קריים מיניסטר’ (בלפור) בנוסף שוחחתי עם יאיר אולמרט (האחיין של…) העורך דין שגם מוביל חזית נגד נתניהו ושוחחתי עם תומר קוקס מדען בתחום חקר הסרטן על התקופה האחרונה.
עם כולם שוחחתי על אותם נושאים בדיוק. לחלקם פחות התחבר החיבור בין דיקטטורת קורונה לדיקטטורת הימין והשמאל בישראל…. אבל היה נעים לשוחח ולהתווכח איתם.
הראיונות יעלו במהלך השבוע הקרוב.
כמו כן ביום חמישי הקרוב אנחנו מצלמים פאנל מיוחד של אנשי מקצוע ומובילי דעה בנושא הגילויים העדכניים בפרשת ההסתרה של משרד הבריאות בנושא הקורונה.

אני אשמח לתמיכה כספית מקצועית ועזרה של עורכי וידאו כדי לערוך כתוביות לראיונות האלה ואחרים

איליאן
עיתונות אזרחית
למען אנושות מיודעת יותר
WWW.IE2020.NET

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x