שבת שלום, רציתי לשתף מחשבה ומסקנה מ12 שנים של פעילות אקטיביסטית: לנשים יש כח עצום כמובילות מחאה והן מצליחות בזה הרבה יותר מגברים. הסיבה לדעתי האישית בלבד: כי אנחנו הבנים תמיד היינו עצלנים כשזה מגיע ללעשות 'שיעורי בית' והשקעה בפרטים הקטנים. כמובן לא כולם ולא תמיד אבל לרוב כתלמיד כסטודנט וכאזרח אני רואה וראיתי שנשים משקיעות בפרטים הקטנים, מה שעושה את ההבדל בין לעשות את המציאות ללחלום אודותיה. ועוד משהו: בגלל הפערים בין נשים לגברים בעולם המערבי, הרבה מהנשים למדו לשווק את עצמן במגוון דרכים בכדי לפצות על הפערים האלה בגיל מוקדם מאוד ובמהירות רבה (לטוב ולרע ולא כולן). לגברים יש לכאורה מקום בטוח בהיררכיה החברתית בעולם ולכן לרבים מהם אין דחיפות או חיפזון ללמוד את הכלים לשיווק עצמי של אידיאלים וחזות חיצונית וברגע האמת בחיים הם לא מתפקדים באיכות ובמהירות כמו הנשים שלידם. כל מקרה לגופו- זו מסקנה אישית שלי מהחווייה שלי בחיים ולא בא להשליך על אף אחד אחר שהחווייה שלו בחיים שוונה משלי

שבת שלום, רציתי לשתף מחשבה ומסקנה מ12 שנים של פעי 28/01/23 07:23

שבת שלום,
רציתי לשתף מחשבה ומסקנה מ12 שנים של פעילות אקטיביסטית:

לנשים יש כח עצום כמובילות מחאה והן מצליחות בזה הרבה יותר מגברים.
הסיבה לדעתי האישית בלבד:
כי אנחנו הבנים תמיד היינו עצלנים כשזה מגיע ללעשות 'שיעורי בית' והשקעה בפרטים הקטנים.
כמובן לא כולם ולא תמיד אבל לרוב כתלמיד כסטודנט וכאזרח אני רואה וראיתי שנשים משקיעות בפרטים הקטנים, מה שעושה את ההבדל בין לעשות את המציאות ללחלום אודותיה.
ועוד משהו:
בגלל הפערים בין נשים לגברים בעולם המערבי, הרבה מהנשים למדו לשווק את עצמן במגוון דרכים בכדי לפצות על הפערים האלה בגיל מוקדם מאוד ובמהירות רבה (לטוב ולרע ולא כולן).
לגברים יש לכאורה מקום בטוח בהיררכיה החברתית בעולם ולכן לרבים מהם אין דחיפות או חיפזון ללמוד את הכלים לשיווק עצמי של אידיאלים וחזות חיצונית וברגע האמת בחיים הם לא מתפקדים באיכות ובמהירות כמו הנשים שלידם.

כל מקרה לגופו- זו מסקנה אישית שלי מהחווייה שלי בחיים ולא בא להשליך על אף אחד אחר שהחווייה שלו בחיים שוונה משלי

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x