שיתוף מיישרים עקומה – פאנל אקטואליה גלובלי בתכנית הקודמת אירחנו את פרופ' רצף לוי, שהודה שהוא מתחרט על זריקות הקורונה שלקח וכעת הוא קורא להפסקה מוחלטת של תכנית הזריקות בתרכיב mRNA, נרחיב על זה. נציץ לחשיפה המטורפת של פרויקט וריטאס על פייזר ו- Gain of Function, נראה מה ממשיך לתכנן עבורנו ארגון הבריאות העולמי עם אמנת המגיפות, ונברך את חברי הכנסת שלנו ששוב האריכו את חוק הסמכויות עד 2024. בנוסף אנחנו מיישרים את העקומה של ההתרגשות מהבוס החדש בטוויטר ומפנים את הזרקור לתכניות של אילון מאסק להפוך אותה לרשת אחת בה ודרכה ינהלו אנשים את מכלול חייהם. טוב? רע? לא נורא? לסיום נקפוץ לדאבוס להתחכך באלה שהשמש זורחת להם אתם יודעים מאיפה, ואז נסתכל על הנוף החוצה כדי לראות מה נותר 'מהדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון'. כל זאת ועוד קטעי וידאו ונושאים חשובים ומעניינים, בשידור שלפניכם. לקבוצת העדכונים בוואטסאפ של אפרת פניגזון כנסו לכאן לפרופיל הפייסבוק של רוני אדרי כנסו לכאן מאת : עיתונות אזרחית תאריך שידור:  2.2.23 שעת שידור:  19:00 עיצוב שער: רוני אדרי שיעורי בית והשקעה: אפרת פניגזון הצד הטכני: איליאן מרשק

שיתוף מיישרים עקומה – פאנל אקטואליה גלובלי בתכנית 01/02/23 19:30

שיתוף
מיישרים עקומה – פאנל אקטואליה גלובלי
בתכנית הקודמת אירחנו את פרופ' רצף לוי, שהודה שהוא מתחרט על זריקות הקורונה שלקח וכעת הוא קורא להפסקה מוחלטת של תכנית הזריקות בתרכיב mRNA, נרחיב על זה.
נציץ לחשיפה המטורפת של פרויקט וריטאס על פייזר ו- Gain of Function, נראה מה ממשיך לתכנן עבורנו ארגון הבריאות העולמי עם אמנת המגיפות, ונברך את חברי הכנסת שלנו ששוב האריכו את חוק הסמכויות עד 2024.
בנוסף אנחנו מיישרים את העקומה של ההתרגשות מהבוס החדש בטוויטר ומפנים את הזרקור לתכניות של אילון מאסק להפוך אותה לרשת אחת בה ודרכה ינהלו אנשים את מכלול חייהם. טוב? רע? לא נורא?
לסיום נקפוץ לדאבוס להתחכך באלה שהשמש זורחת להם אתם יודעים מאיפה,
ואז נסתכל על הנוף החוצה כדי לראות מה נותר 'מהדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון'.
כל זאת ועוד קטעי וידאו ונושאים חשובים ומעניינים, בשידור שלפניכם.

לקבוצת העדכונים בוואטסאפ של אפרת פניגזון כנסו לכאן
לפרופיל הפייסבוק של רוני אדרי כנסו לכאן

מאת : עיתונות אזרחית
תאריך שידור:  2.2.23
שעת שידור:  19:00

עיצוב שער: רוני אדרי
שיעורי בית והשקעה: אפרת פניגזון
הצד הטכני: איליאן מרשק

בדקו גם את

אני לא מאמין……קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין 16/03/23 08:54

אני לא מאמין......קיבלנו בתוך יממה אחת את פסק הדין בתביעה נגד ערוץ 13 תכנית הצינור והמפיקה הכושלת שלהם מרגרט וילנסקי. בשתי מילים: ניצחנו אותם. 😮 פרטים מתוך המשפט אני אפרסם בהמשך. איליאן 😁

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x