שלטון דיקטטורי במסווה רפואי

03.1.21 I מאת: איליאן מרשק

בעשור הקרוב האנושות תעבור שינוי קיצוני. מחברה אנושית שהייתה רגילה לפרטיות ברמה מסויימת תשתנה למציאות בה כלל האנושות תהיה תחת מעקב ביומטרי.
הטכנולוגיות שעד כה שימשו אותנו להחליף מסרים מיידיים וסירטונים שונים ישמשו ככלי מעקב לשימוש השלטונות בכדי לצמצם התנגדות של קבוצות שונות באוכלוסיה.
חיסונים ושימוש בטכנולוגיות רפואה יהפכו לחובה. בכל גיל ובכל איזור בעולם. בלעדיהם לא תתאפשר תנועה במרחב הציבורי באוויר בים וביבשה.
קבוצת העניין העיקרית לשיטת השלטון החדשה הם הילדים. התינוקות של היום ואלו שיבואו אחריהם. כי ילדים ניתנים למניפולציה ביתר קלות מאשר מבוגרים.
המעבר בין שיטות המשילות יתבצע בהדרגה בשיטת המקל והגזר תוך הפעלת מכלול האמצעים, ביניהם חינוך מחדש וצימצום כל מידע סותר ברשתות ומחוצה להן,
שידול נציגי ציבור ואנשי מפתח בשלטונות כדי להצדיק את הרעיונות האלה, תגמול על בסיס ניקוד חברתי כפי שנהוג בסין לאזרחים שפועלים לפי החוקים החדשים.
כדי לצמצם התנגדות מצד קבוצות כגון חרדים, ערבים ואחרות הוחלט להשתמש בוירוס מוכר שבעצם הפצת רעיון קיומו גורם לחשש ולמצב אידיאלי בו מתבצע הפרד ומשול כמעט אוטומטי
לא רק בין כלל הקבוצות אלא גם הפרדה בין הפרטים באותן אוכלוסיות, ובכך מתאפשר לשלטון החדש לתת חיסון בלי לכפות אותו בכוח ולבצע מעקבים סביב השעון בלי שהציבור חושד בנעשה
ולמעשה לאפשר סדר עולמי חדש.

4.5.20 פורסם לראשונה כפוסט בטלגרם בכדי לסכם בקצרה את התכנית להשתלטות מחדש על העולם בעזרת וירוס.
נכון לכתיבת שורות אלו (3.1.21) לא טעיתי בתחזית הנ"ל.

שער המאמר: צילומסך מכתבה על ברית החיסונים GAVI ששמה לה למטרה לחסן את כלל האנושות בסיוע כבד של קרן נדבנות ע"ש ביל ומלינדה גייטס.

קישורים/סרטונים רלוונטיים למאמר:
תכנית 2030 לחיסון כלל האנושות בעולם
חיסונים לא נועדו לרפא מחלות כמו לשלוט באנושות במגוון דרכים

בדקו גם את

בעלי הבית השתגעו - שידור מוצ''ש 11.3.233

בעלי הבית השתגעו – שידור מוצ"ש

שיתוף בשידור הפעם אנחנו מסכמים המון אקטואליה שהתרחשה לאחרונה. פיגועים לאומניים, הפגנות מחאות וחסימות כבישים. …

5 3 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x