כתב ויתור, לשחרור חופש התודעה

מאת | אסף שלם

29.10.2020 | 08:00

אני אסף , מאמין באמונה שלמה שיש בורא אחד לעולם והוא הבורא המקראי אשר ברא את כל הברואים והטבע, מלמעלה למטה, מהסוף להתחלה, לאורך ולרוחב ובחזרה ללא יוצא מן הכלל, עם כל החומר והרוח, בשישה ימים, כשהעבר, ההווה והעתיד מחוברים להם יחדיו והזמן לא באמת קיים וביום השביעי הביא לעצמו ולנו מנוחה.

אני אחד מבני ישראל, באופן רשמי, נוטל את האחריות ששמתי ונתתי ביודעין ולא ביודעין מידיהם של כל ממסד באשר הוא, או כל גוף אחר בשר ודם, גונב דעת שקיבע אותי ועוד רבים כמוני במשך מאות בשנים וגרם לכלא ועוול תודעתי. 

לפני כמה ימים צפיתי בסרט דוקומנטרי ב׳נטפליקס׳ על דיויד אטינבורו, חוקר הטבע הידוע. הסרט מתחיל כשהוא מתהלך באחת השכונות של צ׳רנוביל, עיר הרפאים האוקראינית, כאשר מאחוריו חלק מהמבנה של הכור האטומי הנטוש. 

בסרט פונה אלינו סר דיויד ואומר: ״תראו מה עשיתם…״, פשעתם, התחנזרתם וגמרתם על העולם, צריך פתרונות ״בר קיימא״ ואם לא נתעורר לא יהיה לנו יותר.

האם אלה אנחנו בני האדם, העמך׳, האנשים הפשוטים שפשענו והתחנזרנו? או אותם תאגידים וממשלות שסיפרו לנו שבשביל לקיים חיים טובים, שופעים ומבורכים, אז גז, נפט וגרעין, אלה האנרגיות ליצירתם. 

הפשע שלנו הוא בהסכמתנו ובתמימותנו!

הפשע שלהם הוא בהרס וחורבן!

בסופו של הסרט הוא יוצא בקריאה דרמטית לאדם ולאנושות כולה, לחזור לברית עם הטבע, זה לא עבד עלי. אף עפ״י שהבי.בי.סי שלחו את סר אטינבורו המשכיל להסתובב בכל העולם במשך כמה עשורים כדי לתעד למשעי את הטבע הפראי והקסום במערומיו, המרוח שנים על המרקע שלנו בנשיונל ג’יאוגרפיק, אי אפשר להתעלם מהקונספציות (המוכחות מדעית ואקדמאית אמנם) האמיתיות למחצה והשקריות, אשר מוטמעות בתוכנו ושוטפות את מוחינו. 

לשמחתי הרבה ולמיטב ידיעתי והידע הקדמוני הטמון בי, גם הטבע נברא ע״י הבורא. לכן, בזאת אני בוחר סופית לחזור לברית הקדומה והקדושה ביני לבין הבורא ולהחזיר את האחריות של חופש המחשבה והתודעה אליי. 

ההיסטוריה חייבת להיכתב מחדש.

כאבא, אני משוכנע שמשבר החינוך יביא איתו פתרונות אלטרנטיביים ויצירתיים, לחינוך ביתי בתוך קהילות קטנות ללא מגע עם מוסדות החינוך. משבר אי האמון בהנהגה שלנו רק הולך ומחריף, כשמשבר הבריאות רק מעמיק את השסע החברתי בתעמולה בלתי פוסקת השוטפת את חיינו.

האם הפתרון טמון בחיסון שנוי במחלוקת, טכנולוגיה חודרנית ושיטת שליטה חדשה? או שמא חמלה ואהבת חינם?

בדקו גם את

בעלי הבית השתגעו - שידור מוצ''ש 11.3.233

בעלי הבית השתגעו – שידור מוצ"ש

שיתוף בשידור הפעם אנחנו מסכמים המון אקטואליה שהתרחשה לאחרונה. פיגועים לאומניים, הפגנות מחאות וחסימות כבישים. …

0 0 votes
דירוג
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x